ASUS GTX660 DirectCU II O.C. veya SAPPHIRE HD7870 O.C.

Performans testlerinde evet 7870 cok az bir farkla önde. Ama kartları her açıdan ele alıcak olursak GTX660 diyorum. Soğutması daha başarılı. Ses konusunda gayet güzel. Nvidia'nın kendisine ait teknolojileride AMD'ye göre daha iyi. Kısacası az bir performans için 7870, GTX660 O.C varken alınmaz. Ayrıca 78** serisinde VGA dönüştürücüden kullananların çoğu sıkıntı yaşadılar. GTX660'da böyle birşey yok.

Asıl sen yanlış bilgilendiriyorsun. Adam sana Asus GTX 660 TOP modeli mi demiş ?
Okumadan etmeden ahkam kesiyorsun millete.

Sapphire modeli daha iyi ancak kalite bakımından daha farklı markalar tercih et derim. Her ne kadar Sapphire 7800 serisinin sorunları bitti dense de sorunlar yaşayanlar hayrı sayılır derecede.

Sen bir bütçe ver, en iyi kalite ve performansı bir arada sunan kartı önerelim. 463 lira mı son bütçen ?

Corsair CX600 W 80 PLUS güç kaynağım.

- - - Güncellendi - - -

Ya kardeşim birde bu kasa ne zaman stoklara gelir yav ? http://www.vatanbilgisayar.com/Bilg...kasa/productdetails.aspx?I_ID=57746#allImages

- - - Güncellendi - - -

Ayrıca ben o kartı alamamki %25 indirimli dedim. Çünkü ayın 22'sine doğru Allah izin ederse hayırlısıyla alacağım.

- - - Güncellendi - - -

Birde benim monitör çözünürlüğü 1366x768 uygunmu ?=

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı