Asus GTX660 Nasıldır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kokasi35

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Full-Stack Developer
GTX660 gayet yeterli bi kart güncel oyunları rahat high oynatır tabi oyundan oyuna değişir para biriktiriyorum 2 ay sonra tahmin ettiğim kadar bütçem olursa GTX660 düşünüyorum :)

Oynayacağın oyundan kullanacağın programlara göre değişkenlik gösterir kartların performansları, biraz daha ucuza hemen hemen aynı performansı verecek asus gtx 750 ti ve 650 ti modelleri seçilebilir.

Bazı sitelerde (reklam vermek istemiyorum) daha güncel ekran kartlarına yükselmesin diyorlar. Acaba hangisi doğru hangisi yanlış konusunda güvensiz kaldım. Sırf oyun için yeterli midir?

GTX 660 şu dönemde çok mantıksız bir kart çünkü bir üst modeli GTX 760'ın fiyatı GTX 660'a çok yakın.

GTX660 GTX760 ile aynı performansa sahip zaten neden fazla para veriyosun ki ?

Not:GTX660 524 TL , GTX 760 880 TL iki kartda performans açısından nerdeyse aynı neden 356 TL'ni boşa atıyorsun ?

Ama vatanda (indirimde iken) GTX 660 460 TL ve sizin aynı fiyata sahip dediğiniz ekran kartı ''GTX 760'' 600TL gibi bi' fiyatı vardı.

GTX660 GTX760 ile aynı performansa sahip zaten neden fazla para veriyosun ki ?
Aynı performans mı ? Biraz araştırıp gelin.
bf3-avg.png
49252-gtx760_tr_ultra.jpg

Bence arkadaşın demek istediği, vermek istediği mesaj ''Aynı performanslara sahip ama aralarında 4-5 fps fark var'' demek istemiştir. Ve 4-5 fps gereksiz gibi düşünmüş olabilir.

10 FPS'yi arıyorsanız gidin 356 TL fazladan para verin bizim için sorun yok !

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı