ASUS GTX680 DirectCU II ve TOP modeli arasındaki fark nedir?

uzalan

Kilopat
Yer
kartepe
ASUS GTX680 DirectCU II TOP ve ASUS GTX680 DirectCU II arasındaki fark nedir?

ASUS GTX680 DirectCU II TOP hiç bir yerde yok, bulamadım. Onun yerine ASUS GTX680 DirectCU II' alsam olurmu? Yada stoklara gelmesini beklemeli miyim?

Bu soruya en iyi cevabı Recep Bey verecektir. Valla benim de merak ettiğim bir durum var. Acaba düz modelinde herhangi bir GPU koyup da TOP modeline seçilmiş özel GPU'lardan mı koyuyorlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
TOP serisi ekran kartlarında kullanılan GPU'lar özel seçilmiştir. Bu bağlamda standart karlara göre daha fazla OC potansiyeli sunarlar ve OC altında daha stabil çalışırlar. Performans konusunda ise çok yüksek bir fark olmaz. Ancak kartla birlikte gelen GPU Tweak uygulamasını kullanırsanız kartı daha fazla overclock ederekn referans tasarımlara göre oyunlarda 5-10 FPS daha yüksek değerler elde edersiniz.

TOP ve düz bir GTX 660 Ti arasındaki farkı görmek için şu incelemeye bakmanızda fayda va. İncelemede ayrıca TOP serisi ekran kartı daha da yüksek değelere overclock edilmiştir. TOP OC diye geçen kart ise TOP modelin üstüne bir kez daha overlock edilmiş halidir. Birkaç ekran görüntüsü paylaşırsan biz de yararlanırız :)

Asus GeForce GTX 660 Ti DirectCU II TOP ekran kartı video inceleme

Teşekkürler bilgilendirme için

Bence bu kartı overclock yapmaya gerek yok. Performansı yetecek kadar yüksek, en azından bana yeter, fazla bile gelir. ASUS GTX680 DirectCU II benim işimi görür.

Parçaları aldığımda deteylı resim paylaşırım, fakat geçici olarak ara vermek zorun da kalıyorum. Yakın zamanda kaldığım yerden sistemi kurmaya devam...

TOP serisi ekran kartlarında kullanılan GPU'lar özel seçilmiştir. Bu bağlamda standart karlara göre daha fazla OC potansiyeli sunarlar ve OC altında daha stabil çalışırlar. Performans konusunda ise çok yüksek bir fark olmaz. Ancak kartla birlikte gelen GPU Tweak uygulamasını kullanırsanız kartı daha fazla overclock ederekn referans tasarımlara göre oyunlarda 5-10 FPS daha yüksek değerler elde edersiniz.

TOP ve düz bir GTX 660 Ti arasındaki farkı görmek için şu incelemeye bakmanızda fayda va. İncelemede ayrıca TOP serisi ekran kartı daha da yüksek değelere overclock edilmiştir. TOP OC diye geçen kart ise TOP modelin üstüne bir kez daha overlock edilmiş halidir. Birkaç ekran görüntüsü paylaşırsan biz de yararlanırız :)

Asus GeForce GTX 660 Ti DirectCU II TOP ekran kartı video inceleme

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı