Asus GTX680'li Çok Güzel Sistem

Emre Bulut

Hectopat
Öncelikle merhaba arkadaşlar.
Sistemimi toplıyalı 2 ay civarında oldu. Arkadaşım yurtdışından geleceği için ben de yeni sistem siparişi vereceğim ona bu elimdekileri de alıcıları fazla yormadan komple yada parca parca satmayı planlıyorum. Resimleri telefonum olmadığı için gece arkadaşın telefonu ile cekip koyacağım. Öncelikle komple bir sistemdir sadece HDD ve SSD yok.

Parçalar ;

Ekran kartı : Asus GTX680 DCU II TOP
İşlemci : i5 3570K ( OC dahi yapılmadı)
Anakart : Asus Maximus V Gene
Ram : Gskill ares low prfoil 1600 Mhz 2x4 GB ( ayın 22'sinde 2x4 GB daha eklenecek)
PSU : Corsair 750 W CX serisi 80 plus sertifikalı
Kasa : Corsair 400R kasa ön kulaklık girişi içten kırıldı ve sağ kapağın önünde biraz cizik var çok fazla değil.

Kasayı bu şekilde komple alıcak olan var ise 240 TL değerindeki SteelSeries Sensei Mouse Hediye edeceğim Mouse sıfırdan farksızdır.
Steelseries Sensei Gaming Mouse 5700 Dpi oyuncu faresi En Ucuz GameEkstra.com 'da

Parça parça veya komple teklif bekliyorum. Dediğim gibi SSD ve HDD hariç komple mükkemmel sistemdir.

Pendik içi elden teslim edebilirim. Bütün ürünler kutulu ve faturalıdır bazı ürünler aynı faturadadır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyatını da yazmanı tavsiye ederim.

Moruk çok yanlış zaman, olmadı şimdi... 2, 3 ay önce olsa bu sistem benimdi...

2. el fiyatını çok iyi bilmiyorum ama teklifleri değerledireceğim. Uygun bir fiyata bırakmaya çalışırım. Oyun konusuna girmiyorum zaten full ayarda oynatamadığı ve ilerde de oynatamayacağı oyun yok. Dediğim gibi yeni sistem alacağım için satıyorum yoksa sistemden gayet memnunum ve hiç bir oyunda yarı yolda birakmaz. Ama kimseyi üzmeden güzel bir fiyata satmaya çalışacağım. Bir de en azından 1 ay alıcı bekliyebilirim çokta acelem yok.

- - - Güncellendi - - -

Moruk çok yanlış zaman, olmadı şimdi... 2, 3 ay önce olsa bu sistem benimdi...

Ben de arkadaşımın gelme durumunu yeni öğrendiğim için böyle bir şey yaptım. Böyle fırsatım ve biraz da param var iken fırsatı değerlendireyim dedim ama bu sistemi satmak benim için önemli Quad Sli yapmayı planlıyorum.

Ahh hocam ahh... Yaza doğru olsaydı, güç kaynağı ve ekran kartına direk atlamıştım... Kısmet değilmiş. ^^

Ahh hocam ahh... Yaza doğru olsaydı, güç kaynağı ve ekran kartına direk atlamıştım... Kısmet değilmiş. ^^
Yaza kadar vaktim olsa 2 sistem takılırdım hocam ama çok zamansız oldu arkadaşın dönüşü ben de hızlı bir sürece girdim. 1 ay için de kimseyi fiyatta üzmeden satarsam çok iyi olacak. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı