Asus gtx760 OC vs Asus gtx760 TOP

Asus gtx760 OC vs Asus gtx760 TOP

• Asus gtx760 OC

Oy: 1 50,0%
  • Asus gtx760 TOP

Oy: 1 50,0%

• Oy verenlerin toplamı
    2
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Tiremaster

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıktada dediğim gibi sizce hangisi daha uygun olur hangisi daha uzun götürür.
ScreenHunter_9.png

Kimileri TOP modelinin OC modeline göre daha iyi performans gösterdiğini söyler. Kimi tam tersini söyler. Ben sana şunu söyleyebilirim ki bütçeni biraz daha zorlayıp MSI GTX770 OC alırsan ve tüm oyunları ultrada oynayabilirsin. Aralarında 100 -200 TL fiyat farkı var. Aradaki performans farkına değer diye düşünüyorum.

Kardeş tamamda ben o 200 lirayı kulaklığa yatırcam bende onu almayı düşündümde .

Kimileri TOP modelinin OC modeline göre daha iyi performans gösterdiğini söyler. Kimi tam tersini söyler. Ben sana şunu söyleyebilirim ki bütçeni biraz daha zorlayıp MSI GTX770 OC alırsan ve tüm oyunları ultrada oynayabilirsin. Aralarında 100 -200 TL fiyat farkı var. Aradaki performans farkına değer diye düşünüyorum.
GTX760 zaten dediklerinizin hepsini yapabiliyor. :)

Kardeş tamamda ben o 200 lirayı kulaklığa yatırcam bende onu almayı düşündümde .
200tlyi kulaklığa yatırmak ne kadar mantıklı bilmiyorum. 50TL'ye orta derece bir ses sistemi alın. Fazlasıyla işinizi görür. Ben öyle yapıyorum. Kayıt için ise telefonun mikrofonunu kullanıyorum. Zaten günlük kullanımda (Skype, TS vs.) 20-30tllik bir kulaklık da işimi görüyor ki güzel de oluyor.

Tercih size kalmış ama 200 TL kulaklığa vermek ne mantıklı?

Sen GTX770 al rahat ol. Kulaklığı sonraya bırak.

Arkadaşlar logitech g230 alıcam kulaklıktan çok çektim birsürü kulaklık değiştirdim önerebileceğiniz kalteli kulaklık varsa söyleyin onları alayım.

230 yerine biraz daha fazla biriktirip 430 alın o daha rahat ettirir yanında bildiğim kadarıyla USB ses kartı gelmesi gerekiyor. TOP olan biraz daha fazla overclocklu halidir. TOP yani en yüksek hali oluyor kartın diye biliyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı