ASUS GTX980-4GD5, STRIX-GTX980-DC2OC-4GD5 veya MSI GTX 980 GAMING 4G ?

Sağol teşekkür ederim. Kafama takılan şu neden hepsi aynı özelliklere sahip ama aralarında fiyat farkı var ?

Ama ben MSI GTX 980 Gamıng ekran kartını almayı planlıyorum.

Sağol teşekkür ederim. Kafama takılan şu neden hepsi aynı özelliklere sahip ama aralarında fiyat farkı var ?

Ama ben MSI GTX 980 Gamıng ekran kartını almayı planlıyorum.
Strix modeli önerdim sana soğutucusu üst düzey ama kafasına ne yatarsa onu al performans farkı olmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yurtdışından bu fiyata ve elektronik ürün almanızı tavsiye etmem. Wlektronik şans işidir biliyorsunuz, ya bozuk çıkarsa ? Zaten gelmesi 15 gün birde geri gidecek 15. Bir daha gelecek 15 ve 100 lira kadar gümrük vergisi vereceksiniz. Neredeyse aynı fiyata gelecek ve nede olsa Amazon'dan alıyorsunuz ''Hıyar'' olasılığı her zaman vardır :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Msi Gtx 980 gaming 4g kullanıyorum ve oldukça memnunum. Arma3 gibi optimizasyon özürlü bir oyunda bile full hd tüm ayarlar sonda 50fps den aşağı düşmüyor. Kesinlikle öneririm. Ses felan sıfır. Özellikle kart o kadar kastırsam bile ikinci fanı bile açmadı. Sıcaklık sorunu sıfır.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı