ASUS H110M-K Hangi Sürücüler Yüklenmelidir?

Klarel11

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Windows 10 Pro 64 Bit kullanıyorum. 3 yeni güncelleme gelmiş. Anakartımı belirttim linkini ise veriyorum.

H110M-K | Anakart | ASUS Türkiye

Burada VGA olanı indirmeme gerek var mı? Ben GT1030 kullanıyorum.

Chipset ve SATA olanları indirdim. Winrar ile ayıklama falan yapmadan çift tıkla açtım. Fakat içinde bir sürü kurulum dosyası var.

Örnek vereyim SATA içinde, hem Driver hem de Install dosyası var. Onların içinde ise bir Asus bir de Setup dosyası var. Driver dosyasında ise hem Asus hem de 32 ve 64 bit dosyası var. Oradan 64 bit dosyası içinde ise tam 3 adet farklı kurulum dosyası var.

Diğer örnek ise, Chipset içinde hem Asus hemde Setup dosyası var. Orada Setup yazanı kurdum.

Bunlardan hangisini kurmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eyvallah emek verdin. Ama benim tercihim anakartın kendi sitesinden yana.
Daha güncel olan sürümlerini attım sana. Ben kaç yıldır buradan yüklüyorum. En ufak bir sıkıntı yaşamadım. Ayrıca kurulumları da basit. Yine de sen bilirsin.

İnternetim kısıtlı olmasa dosyaları indirip yardımcı olurdum da, maalesef bakamıyorum şu anlık.
100 MB neti heba ettim resmen, neyse sağlık olsun ;)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı