Asus hd 7790 O.C vs Sapphire 7850

• Konuyu başlatan kingmert07
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 6B
K

kingmert07

Ziyaretçi
En güçlüsü HD 7990, ondan sonra HD 7970. Sonra HD 7950, sonra 7870, sonra 7850, sonra 7790, sonra 7770 ve böyle böyle ilerliyor bunu ezberlemeniz lazım. Bu hep böyle devam edecek ve adından anlaşılıyor hangisinin iyi olduğu.

Hak veriyorum O.C olması kafanı karıştırmış olabilir ama mevsres de yazdığı sıralama dahilinde her zaman soldan 2. rakam büyük oln öndedir.

Biliyorum Recep abi diyor hep GB onemli degildir ama yani ben ekran kartini 1 kez alacağım. 3-4 yil kullandığım kadar kullanacağım o yuzden 2 GB olmasi avantaj olarak düşünüyorum. Sonra düşünüyorum 7850 256 Bit diyorum kendi kendime. Vallaha kafam karıştı. Bir de yorum attıktan sonra kaç W PSU önerirsiniz yazarsanız sevinirim.

Biliyorum Recep abi diyor hep GB onemli degildir ama yani ben ekran kartini 1 kez alacağım. 3-4 yil kullandığım kadar kullanacağım o yuzden 2 GB olmasi avantaj olarak düşünüyorum. Sonra düşünüyorum 7850 256 Bit diyorum kendi kendime. Vallaha kafam karıştı. Bir de yorum attıktan sonra kaç W PSU önerirsiniz yazarsanız sevinirim.
7850 normal versiyon mu o.c versiyon mu alacaksınız?
VATAN COMPUTER - SAPPHIRE - HD7850 O.C. GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11.1 Ekran Kart
VATAN COMPUTER - SAPPHIRE - HD7850 GDDR5 1GB 256Bit AMD Radeon DX11.1 Ekran Kart
80+ 500 watt bir psu ile kullanın derim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı