Asus Hd7790 vs Saphire Hd7770

Psu'nun verimi önemli, yoksa ekran kartına yeterli güç sağlamayabilir. 80+ falan ise ve Mertcan'ın dediği gibiyse 7790'a yetebilir. Ama PSU yenilersen geleceğe yatırım olur, daha güçlü ekran kartları kullanabilirsin.

Ekran kartı olarak o bütçeye 7790 en uygunu.
7790 Araştırmama Göre Çok Sıkıntılı bir kartmıs. 2 -3 saattir forumlardayım, Baya kişi madur olmus. Suan hd 7850 gbi bir düşüncem var. 50 tl fark var sanırsam aralarında.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güç kaynağının W değeri bilgisayar bileşenlerinin harcayacağı güce göre seçilir. Sizin alacağınız kart ile birlikte sisteminiz tam yükte 300 W üstü güç harcayabileceğinden arkadaşlar 500 W 80+ sertifikalı PSU önermiş. HD 7790 almanızı tavsiye ediyorum. Alabilirseniz HD 7850 alın.

HD 7850 iyi bir karttır fakat ASUS 7790 asla kötü bir kart değildir siz söylentilere bakmayın ve bir şey soracağım 300 watt power suply o sistemi nasıl çalıştırıyor veya en fazla kaça kadar çıkıyor o sistem bilen biri varsa beni bilgilendirebilir mi ?

Not: Lütfen İngilizce kelimeler için bana ceza vermeyin başka nasıl yazabilirim ki...

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı