ASUS IPIBL-LA Anakart Uyumlu İşlemci Tavsiyesi

Fatih Meral

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Intel Pentium E6550 işlemcim oyun oynarken darboğaz yaptığı için oyunlarda sıkıntı çekiyorum. Q6600 işlemci alsam anakartım destekler mi emin olamadığım için size danışayım dedim. Anakartımın modeli "ASUS - Berkeley". Web sitesinden baktığımda destekliyor görünüyor. Ama emin olmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Ayrıca farklı işlemci tavsiyelerine de açığım :)
Teşekkürler...

LGA775 soket olduğu içi destekler gibi geldi ama para vermene değer mi bilemedim. Bir bilen cevap yazarsa daha sağlıklı olur :)

Merhabalar. Intel Pentium E6550 işlemcim oyun oynarken darboğaz yaptığı için oyunlarda sıkıntı çekiyorum. Q6600 işlemci alsam anakartım destekler mi emin olamadığım için size danışayım dedim. Anakartımın modeli "ASUS - Berkeley". Web sitesinden baktığımda destekliyor görünüyor. Ama emin olmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Ayrıca farklı işlemci tavsiyelerine de açığım :)
Teşekkürler...
Merhaba Hocam
ilk olarak Q6600'e para vermeniz saçma olur anakartınız 775pin size bir önerim var. intel xeon e5450 alabilirsiniz 70tl ye aliexpressten. 771 pin olmasına rağmen 775 pin modlamışlar 775pin anakartta kullanabiliyorsunuz. Bu işlemci gtx 1050'yi besliyebiliyor ancak daha üstünde darboğaz yapar. İşlemcinin soğutusu olmuyor size 15tl ye aliexpress ten soğutucu alın derim isterseniz hepsinin linkini atarım. Q6600 çöp sayılır almayınız.

Saygılarımla

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı