Asus K52F Donanım Yükseltme

Yer
www.technopat.net&&profile[location]&profile[web..
Elimde bir süredir üniversitede ofis amaçlı kullandığım Asus K52F dizüstü bilgisayarım var. Ofis uygulamaları geliştiğinden Libre Office üzerinden bir program açarken bile 20 saniye civarı bekletiyor. Ekran kartı olmadığından PES 2013 bile oynayamıyorum (FIFA 10 oynatıyor ama). SSD takviyesi yapmayı düşündüm ancak DVD-ROM oldukça işime yarıyor. 5400 RPM HDD var. SSD + işlemci (birkaç yerde lehimsiz diye okudum) ile ne kadar geliştirebilirim? 4 GB RAM takılı şu an. Ekran kartı olmuyor diye biliyorum ancak oluyorsa şu anki i3 370M en fazla hangi kartları destekleyebilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sendeki işlemci de videodaki gibi üzerinde tek vidalı beyaz bir sokete bağlı ise işlemcin değişir ama birinci nesil i serisi pek işe yaramaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sendeki işlemci de videodaki gibi beyaz bir sokete bağlı ise işlemcin değişir ama birinci nesil i serisi pek işe yaramaz.
Öneriler neler?

Bence satıp 300'ü üzerine ekle, en temizi o olur. i5'e geçsen bile anlamlı bir fark yaşamazsın, satmak istemiyorsan SSD al, DVD playerı USB'den bağlarsın.
Şu an satmam pek mümkün değil ama bu Sahibinden sitesinde verilen fiyatlar gerçek mi? O kadar para ediyor mu yahu bu bilgisayar?

Dosya Ekleri

• 2019-10-19 22.28.01 www.sahibinden.com 322e843c2055.jpg
    2019-10-19 22.28.01 www.sahibinden.com 322e843c2055.jpg
    326,5 KB · Görüntüleme: 63
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı