ASUS K52F - EX859R Windows 10 Destekli mi?

Steve McQueen

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar,
ASUS K52F - EX859R model dizüstü bilgisayarımı Windows 7 Home Basic sürümünden Windows 10'a yükseltmeyi düşünüyorum fakat sürücü desteği konusunda tereddütlerim var. Bu dizüstü bilgisayarın Windows 10 sürücüleri var mı? Windows 10 sürücüleri olmadan yükseltme yapsam herhangi bir sıkıntı çıkar mı? Yükseltmeden sonra herhangi bir sıkıntı çıkarsa ''Recovery'' ile Windows 7'ye geri dönebilir miyim?

Merhabalar,
ASUS K52F - EX859R model dizüstü bilgisayarımı Windows 7 Home Basic sürümünden Windows 10'a yükseltmeyi düşünüyorum fakat sürücü desteği konusunda tereddütlerim var. Bu dizüstü bilgisayarın Windows 10 sürücüleri var mı? Windows 10 sürücüleri olmadan yükseltme yapsam herhangi bir sıkıntı çıkar mı? Yükseltmeden sonra herhangi bir sıkıntı çıkarsa ''Recovery'' ile Windows 7'ye geri dönebilir miyim?
Benim cihazım (Samsung R522 (NP-R522H) ) için Windows 10 sürücüleri yok (Ekran kartı sürücüsü dahil.).
Ben ise Windows 10'um ile, Windows 8.1 sürücülerini kullanıyorum (Ekran kartı sürücüsü dahil.) ve gayet stabil.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı