ASUS K52Jc Harici Ekran Kartı Gözükmeme Sorunu

Mealih

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayarı alalı 5 sene falan oldu ama ilk 3 sene aktif olarak kullandım, son 2 sene neredeyse hiç açmadım bile diyebilirim. Bu bilgisayarı kullanmaya devam etmek istedim bilgisayarı açtım içinde eskiden yüklemiş olduğum ve kasmayan oyunlar birden kasmaya başladı. Dxdiag'dan baktığımda ise onboard ekran kartı gözükmekte sonra aygıt yöneticisinden baktım orada da harici ekran kartı ile ilgili bir şey gözükmüyor. Bir umut düzelir diye recoveryden sıfırladım bilgisayarı.(Elimde Windows İso'su Olmadığı İçin) Ama hala aynı ve gözükmüyor. Sizce ne olmuştur ve nasıl düzeltebilirim? İyi günler.

Bilgisayarın Marka & Modeli : ASUS K52Jc ex248r
Ekran Kartı : Nvidia Geforce 310M

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Bende de Aynı leptoptan var yıllardır kullanıyorum aslında fakat aklıma bişi takıldı ekran kartın yüklü olup olmadığıyla alakalı. Resimlere bakarsanız bana akıl verirseniz çok sevinirim .
1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

Sorum şu şuan benim ekran kartım doğru şekilde yüklenmiş mi. ? Bence bir yerde sıkıntı var? düzeltmekte elimden gelmedi araştırmama rağmen ilgilenirseniz çok sevinirim

Ek olarak güncel yüklemeyi yaptım . fakat değişen bir şey
6.png
yok.

fikri olan yok mu ?

Merhabalar. Bende de Aynı leptoptan var yıllardır kullanıyorum aslında fakat aklıma bişi takıldı ekran kartın yüklü olup olmadığıyla alakalı. Resimlere bakarsanız bana akıl verirseniz çok sevinirim .Eki Görüntüle 119969
Eki Görüntüle 119970
Eki Görüntüle 119971
Eki Görüntüle 119972
Eki Görüntüle 119973
Sorum şu şuan benim ekran kartım doğru şekilde yüklenmiş mi. ? Bence bir yerde sıkıntı var? düzeltmekte elimden gelmedi araştırmama rağmen ilgilenirseniz çok sevinirim

Ek olarak güncel yüklemeyi yaptım . fakat değişen bir şeyEki Görüntüle 119978 yok.

fikri olan yok mu ?
aynı sorun bende de var hatta o laptopa sahip olan herkez de var götürmediğim sormadığım yer kalmadı nerdeyse :S

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı