ASUS k53sv için SSD tavsiye

soner öner

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler. Laptopuma ssd alıp ve sistemimi ona kurup kendi dahili harddiskimi depo olarak kullanmak istiyorum. Acaba her ssd laptopuma uyar mı? 240gb'lık almayı düşünüyorum. Tavsiyelerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim :)

Sistemim:

ASUS K53SV
İşlemci:Intel i7-2670QM 2,2Ghz İşletim Sistemi:Windows 7 ultimate Bellek:8 GB DDR3 1333 Mhz. Sabit Disk:750GB 5400 rpm sata Ekran:15.6" LED WXGA HD TFT Ekran (1366 x 768) Ekran Kartı:NVIDIA GeForce GT 540M 2GB ayrılmış bellek

Araştırmalarımda öne çıkan bir ürün olarak onu gördüm, peki kullandığım hdd yi dvd yerine takmadan içinde alan varsa depo olarak kullanabilirmiyim ? 850 evo nun bu laptopa uyumlumu değilmi bunu nasıl öğrenebilirim ?

@Recep Baltaş abi bi bakarmısın , dvd yerine hddyı takmak ıstıyorum ama ıde girişi var nasıl bir yol izleyeceğim? laptop anakartında başka sata girişi varmı onu da bilmiyorum nasıl anlayabilirim ?

bende aynı notebook 581d modeli var. çıkan hdd harici disk kutusuna koyarak harici harddisk elde ettim sende uygulayabilirsin.
Hiper HD301 2.5" USB 3.0 kullamıyorum.

corsair ls 120 taktım.atto ile test yaptığımda iyi çıkıyor ama diğer programlarda sonuçlar kötü hatta konu bile açmıştım.ama şunu söyleyebilirim çok hızlı açılıyor.eski hdd ile dağlar kadar fark var

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı