Asus K555LN SSD Takılabilir mi?

CD-ROM'u çıkartıp HDD'yi CD-ROM yuvasına takarsın. HDD'yi çıkardığın yere de SSD'yi takabilirsin. Sıkıntı olmayacaktır. O laptopta ikinci bir yuva yok, o yüzden başka alternatifin olduğunu sanmıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle selamlar özel mesaj nasıl atabileceğimi bulamadığım için buradan yazıyorum merak ettim K555LN laptop undan memnun musun birkaç güne alacağım sanırım 4 haftadır takip ediyorum ve şu an 1650 tl cihaz nasıl anakarttan ses geliyor diye yorumlar okudum takılma vs. bilgilendirebilir misin?

Laptop süper tavsiye ederim performans mükemmel ana karttan değilde hard diskten biraz ses geliyor ancak rahatsız edici bir şey değil.

Geç cevap verdiğim için özür dilerim bilgisayarımı açamadım bazı sebeplerden dolayı. Evet ekran kartı belleği 2 GB olduğu doğru. Oyunlardaki performansı gaming bir cihaz olmamasına rağmen çok akıcı. BF4,Far Cry3,Outlast,Fs15 gibi güzel oyunları çok akıcı şekilde oynuyorum. Technopat sosyalde açtığım bir konuda GTA5'i medium, high ayarlarda akıcı bir şekilde oynarsın diye bilgilendirmede olmuştu.

Bilgisayarı 1 haziranda almayı başardım. Bilgisayar gerçekten çok güzel Gta V denemedim ama sanırım denicem :). Teşekkürler her şey için

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı