ASUS K55LN İçin Wifi Kart Tavsiyesi

Precise

Kilopat
Daha fazla  
Notebook wifi kartı almayı düşünüyorum. Şuanki Quallcomm R256x modem ile arasında 2 oda mesafe var çekmiyor, harici bi wifi adaptör taktığımda full çekiyor. Sorun kart ile ilgili gibi geldi bana sizce öylemi? Ve alırsam hangi modeli tercih etmeliyim? Leptop modeli: ASUS K555LN

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buradan bakıp değiştirebilirsin. Eğer istersen antenli bu ürünü alıp daha fazla çekmesini sağlarsın bir ihtimal. (y)
Amazon.com: Azurewave AW-CE123H / 802.11ac/n/b/g + Bluetooth 4.0 / Half-Size PCI-Express MiniCard (Broadcom BCM4352 & BCM20702): Computers & Accessories
Asus Usb-N14 300Mbps Çift Antenli Kablosuz-N Usb Adaptör - Vatan Bilgisayar

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buradan bakıp değiştirebilirsin. Eğer istersen antenli bu ürünü alıp daha fazla çekmesini sağlarsın bir ihtimal. (y)
Amazon.com: Azurewave AW-CE123H / 802.11ac/n/b/g + Bluetooth 4.0 / Half-Size PCI-Express MiniCard (Broadcom BCM4352 & BCM20702): Computers & Accessories
Asus Usb-N14 300Mbps Çift Antenli Kablosuz-N Usb Adaptör - Vatan Bilgisayar

Cevabınız için çok teşekkür ediyorum. İçindeki kartı değiştirebileceğimi düşünüyorum ram ekledim, hdd yerine ssd taktım, donanım taktım bunla ilgili pek sıkıntı olmayacağını düşünüyorum ekstra harici wifi adaptör mü mantıklı yoksa içindeki wifi kartını değiştirmek mi ? Son olarak eğer içindeki wifi kartını değiştirmek derseniz önerdiğiniz wifi kartı tatmin edermi?

Arkadaşlar son soruma kimseden cevap alamadım bi bakıcak olan ? Ekstra Wifi adaptör mü mantıklı Wifi kartı değiştirmek mi ve bu wifi kart iyimidir?

80-100 Liraya kadar verebilrim. Fakat benim merak ettiğim. Ekstra almayıp bu kartı alırsam mı daha iyi olur yoksa ekstra almam mı daha iyi olur? Ve bu kart tatmin edici seviye de çekermi ?

Dediğim gibi antenli bir Wifi adaptörü alırsan daha iyi çekim gücü elde edersin. Alabilir isen bu ürünü sana öneririm.
TP-LINK Archer T4UH 1200 Mbps Wireless Dual Band AC USB 3.0 Fiyatı
Eğer zorlayamaz isen şu iki üründen birini al.
TP-LINK Archer T2UH 600 Mbps Wireless Dual Band AC USB 2.0 Fiyatı
TP-LINK Archer T4U 1200 Mbps Wireless Dual Band AC USB 3.0 Fiyatı

Peki ekstra değil de diğer şekilde leptop içine wifi kart almayı düşünürsem önerdiğin mi iyidir yoksa fiyat attırsak daha iyisi varmı ? mesela 120 liraya olan harici gibi onun leptop içine olan kart şeklinde hali?

Beyler birileri daha yorum atsa iyi olacak aslında @Bilgehan Demirkaya nın önerdiği TP-LINK Archer T4UH 1200 Mbps Wireless Dual Band AC USB 3.0 Fiyatı wifi adaptör de hem fikirmiyiz yoksa bu fiyata daha iyi bi wifi adaptör varmıdır. Wifi adaptör de USB 3.0 olması ne anlama geliyor bunuda merak ettim daha mbps hızını mı arttırıyor ?

Son sorduğum soruya birileri cevap verecek mi arkadaşlar bide şu konuya katılsanız en doğru tercihi yapmaya çalışıyorum. Öğrenciyim bütçe kısıtlı bidaha almam mümkün olmaya bilir pişman olmayım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı