Asus K56CB-XO033H nasıldır?

Mert

Megapat
Makaleler
9
Merhaba arkadaşlar. Çoğunuz bilir, sistem toplayacağım. Bir aksilik oldu ve 12 Temmuz'a kadar alamayacağım sanırım. Fakat aklıma bir şey takıldı.

Şimdi ben taşınabilirliğe önem veren birisiyim. Bu yüzden notebook almaya karar verdim. Yani oyun delisi biri değilim. Hafif ve iyi bir notebook olmasını istiyorum.

Asus K56CB-XO033H (W8) | Bimeks - Teknolojinin Kalbi Burada Atıyor

Bu bilgisayarı buldum. Gayet hoşuma gitti. Bir de bunun i5 modeli var. Ya onu ya da bunu alacağım.

Masaüstü almama sebebim, şu aralar 2000 TL civarı PC toplamak saçma geliyor. GTX 700 serisi tamamlanmadı. HD 8000 serisi Ekim'de gelecek falan. Yani notebook alacağım bu yüzden. Haswell'i beklememe gerek yok sanırım.

Buna alternatif bir ürün bulamadım. Galiba bu fiyata daha iyisi yok. Kararımla ilgili ne düşünüyorsunuz ?

Haswell işlemcili Notebook lar gelince onlardan seçmeni tavsiye ederim, normal bir notebook kullanımı için çok para verme derim(En fazla 1250-1500TL) i5 işlemcili modelide anlattığın şekle uygundur. Ayrıca Haswell işlemcili dahili grafik çipli Notebookları beklersen tüm oyunları kolaylıkla oynama imkanında olur, gerçi seçtiğin modelde oynatır ama fiyat farkı olabileceğini düşünüyorum yani hem daha ucuz daha hafif daha uzun pil ömrü yada daha gelişmiş aynı para.
Birde Notebookta konforlu kullanım ölçüsü 13''- 14 '' dir eğer alışabilirsen o modellerden seçmen daha iyidir.
Örneğin ;
Asus S46CB-WX020H (W8) | Bimeks - Teknolojinin Kalbi Burada Atıyor

Asus S400CA-CA051H Multi-Touch Ultrabook (W8) | Bimeks - Teknolojinin Kalbi Burada Atıyor

VATAN COMPUTER - ASUS - S46CB NOTEBOOK CORE

İyi bir Notebook ihtiyacına uygun olandır mesela şu model gündelik kullanım için bir derece oyun meraklısı olmayanlar içinde kullanışlıdır
VATAN COMPUTER - ASUS - S300CA CORE NOTEBOOK

Önerin için teşekkürler. Oyun meraklısı değilim ancak oyun performansı yine de önemli. i5 modeli 1400 TL. Sanırım onu alacağım.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı