Asus Laptop Önerisi

arif

Hectopat
Merhaba arkadaşlar eski laptobu atıyorum. Şimdi Asus'un bilgisayarını program kullanmak için alacağım. Programı tamamen üst sevide kaldırması lazım ben size programın özelliklerini yazıyım siz ona göre seçim yapın. Bütçe 2500 TL civarı

• Intel Quad Core i7 or faster
  • 4 GB or better of DDR RAM. Currently Matrix is a 32-bit program and therefore will not access more than 4GB of RAM. However, Matrix will eventually be a 64-bit program and you might consider 6, 8, or more GB of RAM.
  • Nvidia GeForce Video Card with 1GB VRAM (ATI/AMD and nVidia Quadro cards NOT recommended or supported)
  • Matrix performs best on nVidia GeForce video cards and Gemvision only supports the GeForce models of nVidia video cards. While certain models of ATI/AMD or nVidia Quadro video cards may indeed work with Matrix, we have experienced various problems and therefore do not recommend ATI/AMD or Quadro cards.
  • 250 GB free space hard drive or larger
  • 19 inch monitor (desktop) or larger
  • 15-17 inch monitor (laptop) or larger
  • Minimum screen resolution wide aspect is WXGA+ (1440x900) recommend WSXGA+ (1680x1050) or higher
  • Minimum screen resolution 4:3 aspect is SXGA (1280x1024) or better
  • DVD-ROM or DVD+/-RW drive required (install is DVD format)
  • Windows 7 Home Premium, Professional, or Ultimate (64-bit versions), Windows 8, or Windows 8 Professional
  • Windows 7 Home Basic or Starter edition NOT supported
  • Matrix is ONLY supported in English, German, French, Italian, and Spanish versions of the Windows outlined above
  • There are no current plans to port Matrix over to Apple operating systems

Son düzenleyen: Moderatör:
İlla Asus marka önerisi mi istiyorsunuz ? MSI'ın bu bütçeye daha iyi laptoplarını alabiliyorsunuz o yüzden diyorum. Asus'ta şu anlık bu bütçeye yukarıdaki özellikleri kaldıracak N56VZ var ama MSI tercih etseniz daha iyi olur. Ya da biraz daha bekleyip Haswell'li modellere bakın.

Listedeki minimum özellikleri karşılıyor ama bence bu saatten sonra bu laptobu alma. 4.nesil işlemcili yeni laptopları tercih et. İlla Asus olacaksa da N550'yi bekle. Ama MSI tercih edersen bu bütçeye daha iyi özellikte bir PC alırsın.

Listedeki minimum özellikleri karşılıyor ama bence bu saatten sonra bu laptobu alma. 4.nesil işlemcili yeni laptopları tercih et. İlla Asus olacaksa da N550'yi bekle. Ama MSI tercih edersen bu bütçeye daha iyi özellikte bir PC alırsın.

Abi n550 le n56 arasında fazla performans farkı yok diye biliyorum ?

Asus ya da diğer markaların o sistem gereksinimlerine uygun var mı, fiyat olmadan hangileri var ? Ben sadece program için kullanacağım aldım mı sağlam olsun bir daha beni uğraştırmasın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı