Asus M2N sistem sizce ne kadara satılır?

yakari

Kilopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Mezun ama işsiz güçsüz.
Merhaba arkadaşlar. Eski sistemi mi yavaş yavaş yenilemeye başlamıştım devam ediyorum. Bir yıllık bir bilgisayar topluyorum sonrasında zaten oyun için ayrı bir bilgisayar daha toplayacağım o zaman da TECNOPAT ailesinin desteğini alırız :) Ama şimdi yazacağım sistem çalışıyor hiçbir sorunu yok. Tek sorunu eski :) Birde kasa verilmeyecek kullanamaya devam ediyorum onu. Sisteme geçelim;

Anakart: Asus M2N, Giriş tipi AM2, ddr2 800 mhz ram desteği var. 4 ram girişi var ve dual çalıştırılabiliyor ramler.

M2N - Motherboards - ASUS

İşlemci: Amd Athlon 64 X2 Dual Core 3800+ 2.00 Ghz (sitesini bulamadım)

Ram: 3 tane 1 GB toplam 3 GB Kingston marka ram takılı. GPU-Z programında CL 5 yazıyor.

Ekran Kartı: Palit marka Nvidia 7300 Gt 256 MB 128 bit ekran kartı var.

Güç Kaynağı: Üzerinde markası bien yazıyor. Kasanın içinden çıkan bir güç kaynağı. 380 Watt yazıyor.

Kasa: Kasayı kullanıyorum zaten öyle aman aman bir kasa değil sistemi kasasız vericem.

Ama en önemli parça ekran kartı :) Kendisi tam bir performans canavarıdır yani :D Şaka maka çok uzun süre kullandım o zamanlar itelemişler bize :D Ama crysis 2 oynadım o kartla hiç sorunsuz. Tam hatırlamıyorum ama galiba orta ayarlarda galiba. Neyse sistem bu biraz eski oyun için olmaz artık ama parça için alacak olur belki eski sistem meraklısı vardır diye satacağım sizce kaça gider arkadaşlar?

Tek tek zor satarsın bu PC'yi. O yüzden çıkarabildiğin en yüksek fiyatta direk sat derim.

Tamam hocam çok teşekkür ederim ilginiz için :) Yakında Gittigidiyor üzerinden ve bu forum üzerinden satışa koyacağım burada da ilgilenen arkadaşlar çıkabilir.

Ben de satış düşünüyorum da, sahibinden de yine elden satış var, gittigidiyor da, ürünü göndersen eleman bir parçasını alıp, değiştirip beğenmedim diye geri yollarsa, ne yapılır?

Ben de satış düşünüyorum da, sahibinden de yine elden satış var, gittigidiyor da, ürünü göndersen eleman bir parçasını alıp, değiştirip beğenmedim diye geri yollarsa, ne yapılır?

Zaten böyle durumlarda geri iadenin kabul edilmediğini belirtiyorsun. O zaman iade edemiyor bildiğim kadarıyla.

Zaten böyle durumlarda geri iadenin kabul edilmediğini belirtiyorsun. O zaman iade edemiyor bildiğim kadarıyla.

Ortada tüketici hakları yasası varken, benim sıradan, kullanılmış eşyası satan birisi olarak sözümün yasal olarak ne önemi kalır? Her satışta elbette kötü bir sonuçla karşılaşılmaz ama ortada çok kansız insan var.

Geri
Yukarı