Asus M4A78-AM Anakart İçin Ekran Kartı Önerisi

Kron

Kilopat
Yer
Kastamonu
Daha fazla  
Meslek
Web Tasarım ve Programlama
2010 yılında iş için genel kullanım ve office programlarını çalıştıracak şekilde alınmış bir bilgisayarımız var.
Anakart Asus M4A78-AM üzerinde Amd Phenom II X3 işlemci var. 2 yıldır ağ üzerinden depolama amaçlı bir kenarda durmakta. Bu bilgisayara uygun fiyatlı olarak ram ve ekran kartı desteği yaparak HTPC tarzında kullanmak istiyorum. AA title denilen tarzda oyunlar oynanmayacak free to play, indie game tarzı oyunlar oynanacak. Gtx 950 ile uyumluluk sorunu yaşar mıyım? Ya da Ati Hd 6850 gibi bir kart mı almalıyım? Yardımlarınızı bekliyorum. Yorum yapan herkese şimdiden teşekkür ederim.

Onlarla da çok düşük performans almaz mıyım? Multiplayer oyun oyunlar olmadığından işlemciye çok yük bineceğini düşünmüyorum. En azından grafik açısından düzgün bir performans için orta düzey bir kart daha iyi olur diye düşünüyorum. R7 240 - 250 çok fazla giriş seviyesi kalmıyor mu?

Gtx 750 Ti ekran kartını aldım. Dün elime geçti. Colsair Vs 450 Watt 80+ psu ve Samsung evo 840 256 gb ssd ile kasayı toparladım. Temiz bir windows 10 kurulumu da yaptım. Dota 2, Euro Truck 2, Stranded Deep oyunlarında performansını denedim. 2560x1080 p çözünürlükte yüksek ayarlarda 45 fps üstü ortalama yakaladım bu oyunlarda. Benim için yeterli bir performans oldu açıkçası. Dediğim gibi freetoplay ve indie game tarzında bu oyunlar gayette iyi bir sistem oldu. Yorumların için tekrar teşekkür ederim @Doğukan121

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı