Asus M5A97, Amd FX6300, G.skill 4GB ve Corsair 200R Sistem Resimleri

Berke

Kilopat
Yer
Eskişehir
Evet arkadaşlar bilgisayarı aldım (ekran kartı ve monitör hariç). Vatan'a montaj notum 10/7. Neden diye soracak olursanız. Fanları takmamışlar. Ben nereye takılacaklarını bulamadım. Bir kaç yer gözüme çarptı fakat yanlıştır zorlamayayım dedim. Sizler bir zahmet gösterirseniz. Anakart Asus M5A97 R2.0. HDD ve ekran kartını kendim eve dönünce satın alıp takacağım. (Şehir dışındayım). Şimdiden bütün güzel yorumlar için sağolun.

GjMVGsx.jpg
:cool:
DbOpP3h.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
2 tane Fan sanırım ayrıca aldın tak işte kasanın üstünde 2 tane fan yuvası var :) Önde yoksa öne tak birini ama vardır muhtemelen 200R'da takılı geliyor diye biliyorum.

Hayırlı olsun bu arada.

@matrax0660 Teşekkürler.

Furkan ayrıca fan almadım. Kasanın yanında geliyor fanlar. Sağdaki fanı yukarı takıcam. Anakartta sağda fan güç girişi yok. Bir diğer sorum HDD'yi hangi porta takacağım ?

Yeter yeter ucu ucuna falanda değil. 750 W alsam bildiğiniz israf. O dediğiniz kartlardan en çok güç tüketen kart 7870XT. Yükte 210 kullanıyordu. İşlemci 100 desen kalanlarda bi 150 desen 100+150+210=460
550-460=90 W

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı