ASUS M5A97 LE 2.0 Windows XP kurulmuyor

Modem ısınsa ne olur ısınmasa ne olur yani. Bazı insanları anlamakta güçlük çekiyorum. Her cihaza "yav bu ısınıyor" modunda yaklaşmıyorlar mı. Ulan elektrikle çalışıyor, bırak da ısınsın...

Son düzenleyen: Moderatör:
Modem ısınsa ne olur ısınmasa ne olur yani. Bazı insanları anlamakta güçlük çekiyorum. Her cihaza "yav bu ısınıyor" modunda yaklaşmıyorlar mı. Ulan elektrikle çalışıyor, bırak da ısınsın...

Recep abi doğru söylüyor, benim modem yanıyor sıcaklıktan, ama hala şikayetçi değilim ve hiçbir sorunda yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pahalı bir şey olsa gam yemeyeceğim de 30 liralık modem için XP kurmanın mantığını bana bir açıklar mısın?

VATAN COMPUTER - ZYXEL - PRESTIGE 660R 1 PORT ADSL2+ MODEM - Modemler

Hayır zaten yeni nesil sistemlerde çöp XP ile uyumlu hiçbir şey yok, sen modem için XP kuracağım diyorsun. Ver şu modemin donanım kimliğine bakalım da sürücü buluruz belki... Bir daha da Pegasus gibi dandik dundik modemler alma!
Recep hocam afedersiniz. Modemi kaldırdığım için şimdilik donanım kimliğini yazamıyorum. Bir de elimde webcam var. Windows 7 ile çalışmayan rica etsem onun driverini bulabilir misiniz? Kamera donanım kimliği şu:

Kod:
USB\VID_EB1A&PID_2710&REV_0100
USB\VID_EB1A&PID_2710

Pegasus webcam

Selam arkadaşlar nasılsınız? HUAWEİ marka modemleri nasıl bilirsinizz? Yardımcı olacaka kişilere şimdiden teşşekkür ediyorum. Esen Kalın

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı