ASUS M5A97 R2.0 Bios ayarları

format58

Hectopat
Arkadaşlar konuyu doğru kategoride mi açtım bilmiyorum ama bios ayarlarım doğru mu bilen arkadaşlar bir göz atıp bakabilir mi ?

@Recep Baltaş

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:

KS
F

format58

Hectopat
İzlemiştim usta ama sonuna kadar izleyemedim gece 3 sularında izledim. :)

O

Oğulcan Erişti

Ziyaretçi
Niye doğru olmasın ki? Default ayarlara çevirdiğinde en doğru hale gelmiş olur zaten. Her yerini kurcalamadıysan, her zaman doğrudur.

KS
F

format58

Hectopat
Niye doğru olmasın ki? Default ayarlara çevirdiğinde en doğru hale gelmiş olur zaten. Her yerini kurcalamadıysan, her zaman doğrudur.

Kurcalamadım oğulcan kardeşim. Default'ta Ram'ı 1333 mhz de çalıştırıyordu 1666 Mhz yaptım. Birde ilk bios'u açtığımızda orada 3 adet seçenek var ya performans'la alakalı olan onu performans a getirdim hepsi bu. :)
10. fotoğrafta ki.

O

Oğulcan Erişti

Ziyaretçi
Düzgün o zaman, sıkıntı yok. :)
RAM'i 1333MHz bırakman bir sıkıntı yaratmaz, RAM'i O.C etmiş olursun. :)

KS
F

format58

Hectopat
Düzgün o zaman, sıkıntı yok. :)
RAM'i 1333MHz bırakman bir sıkıntı yaratmaz, RAM'i O.C etmiş olursun. :)

Maksat üstünde yazdığı gibi dursun. :) 1600 mhz ram 1600 de çalışsın. :) Ekmek elden su göl'den yaşamak olur mu hiç. :) :) :)

O

OceanWave

Ziyaretçi
Performans modunda çalıştırmak sisteme zarar verir mi ? Birde ben ramları 1866 mhz ' ye overclock yapamıyorum. Kasa yeniden başlamıyor hata alıyorum. Neden sizce ?
Hem OC var hem de EPU açık. Fast Boot'u da kapatmışsın. 8.1 UEFI kurulumla bu sistemden daha çok verim alabilirsin bence.

Yeni konular

Yukarı