Asus Maximus V Formula Mac OS X Kurma

lordburada

Hectopat
  • Anakart... Asus Maximus V Formula
  • İşlemci... Intel Core İ7-3770
  • Ekran kartı....ASUS GTX 480
  • Hard Disk.. Transkent 120 GB SSD
  • RAM...Corsair 8GB DDR3

Yukarıda belirttiğim sisteme Mac OS X kurulumu yapılabilir mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
İstanbulda iseniz ve PC'nizde 3 hafta uzak kalmayı göze alıyorsanız bakabiliriz. Ama buna gerek yok, sisteminiz Mac ile uyumlu. Tabii ki kurulum bir Gigabyte anakarta olduğu kadar kolay olmaz ama yine uyumlu. En son BIOS sürümüne güncelleyip ML3U ile kuruluma başlayın bakalım, takıldığınız noktada biz buradayız.

recep bey merhaba sizin hazırladığınız video eşliğinde bios ayarlarını yaparak kuruluma başladım sonu kadarda gittim kuruldu ma en son boot ederken donup kalıyor nerde hata yapıyorum acaba tam 5 kez denedim hep aynı yerde takılyor bana yardımcı olursanız cok mutlu olurum kolay gelsin iyiki varsınız

sadece yukarıda belirttiğim sistemimde ekran kartı değişti gtx760

İstanbulda iseniz ve PC'nizde 3 hafta uzak kalmayı göze alıyorsanız bakabiliriz. Ama buna gerek yok, sisteminiz Mac ile uyumlu. Tabii ki kurulum bir Gigabyte anakarta olduğu kadar kolay olmaz ama yine uyumlu. En son BIOS sürümüne güncelleyip ML3U ile kuruluma başlayın bakalım, takıldığınız noktada biz buradayız.

Recep abi ben kurulumu vs. tamamladım Mac OS X gayet güzel bir şekilde çalışıyor aynı şekilde windows'a da erişebiliyorum fakat tüm bünları usb üzerinden yapabiliyorum yani sizin videoda gösterdiğiniz clover bootloader'ı Hdd üzerine yazdıramadım yani usb üzerinden her şey düzgün fakat usb'yi çıkarıp açma tuşuna bastığımda sistem boot ekranına gönderiyor.

Ben bilgisayarımdan ayrı kalmaya razıyım :D İstanbul'dayım halledebilirmiyiz abi :)

Sistem:
Lenovo Z510
İ7 4702QM
NVDİA GT740M

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı