ASUS Maximus VIII Hero anakartına 2. M.2 SSD yuvası nasıl takılır?

takix

Kilopat
Daha fazla  
Başlıkta yazdığım anakartımda 1 tane M.2 SSD yuvası var. Ancak ben M.2 adaptör ile M.2 SSD alıp PCI yuvasına takabilir miyim?

asus.png

7 yazan yerde ekran kartım var.
Ben 2. bir M.2 SSD alırsam adaptör ile 2. mi yoksa 3.(siyah) PCI yuvasına takacağım?

Takabilirsiniz hocam. Yedek ekran kartı yuvası da olur.

Ekran kartından dolayı 3.ye takarken zorlanabilirsin ya da ekran kartı orayı kapattığı için takamazsın o yüzden 5. kısa siyah kısma adaptörü takabilirsin.

Ekran kartından dolayı 3.ye takarken zorlanabilirsin ya da ekran kartı orayı kapattığı için takamazsın o yüzden 5. kısa siyah kısma adaptörü takabilirsin.

Kısma adaptör dediğiniz ürün için örnek link alabilir miyim?

Bir de şu "kısa siyah" girişlerin hızını nereden öğrenebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun olan X16 ekran kartı için, en küçük olan soketse X1 soketidir. X1 çevirici adaptörle takabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uzun olan X16 ekran kartı için, en küçük olan soketse X1 soketidir. X1 çevirici adaptörle takabilirsin.

Ben de sitesinden baktım şimdi teşekkür ederim. En alttaki siyah 1X PCI-e 3.0 X16 yuvası (pch) olarak görünüyor. En alttaki siyah slota takabilirim sanırsam.

Kısma adaptör dediğiniz ürün için örnek link alabilir miyim?

Bir de şu "kısa siyah" girişlerin hızını nereden öğrenebilirim?

1642953611338.png

1642953628304.png

Saniyede 1GB olarak gösteriyor bazı SSD'lerden tam verim alamayabilirsiniz.
Ben de sitesinden baktım şimdi teşekkür ederim. En alttaki siyah 1X PCI-e 3.0 X16 yuvası (pch) olarak görünüyor. En alttaki siyah slota takabilirim sanırsam.
Kesinlikle en alttakine takarsanız tam verim alabilirsiniz gibi görünüyor.
1642953766177.png

Video ekledim.

Yeni konular

Geri
Yukarı