ASUS MG248QR 144Hz Monitör Ghosting

Gerçekten bu konu hakkında bilgisi olan için bir sorum var. Şimdi beniğm gözlerimde astigmat ve miyop var bu yüzden abuk subuk görüyor olabilir miyim? Yani sorun monitör ekranında değil de benim gözlerimde olabilir mi? (gözlük kullanıyorum)

Gerçekten bu konu hakkında bilgisi olan için bir sorum var. Şimdi beniğm gözlerimde astigmat ve miyop var bu yüzden abuk subuk görüyor olabilir miyim? Yani sorun monitör ekranında değil de benim gözlerimde olabilir mi? (gözlük kullanıyorum)
Hocam kafayi yemek uzeresiniz. Derhal monitörü iade edin. Bu kadar dert etmeyin hic bir seyi. Yaşınız kaç bilmiyorum ama gerekenden fazla sacmaliyorsunuz. Adi üstünde ''gozluk kullaniyorsun'' ki düzgün göresin diye.

Dediğim yöntemi denedin mi?

yukarıda bi arkadaşın dediği gibi eski monitörlerde kolay kolay hiç sorun olmuyor. 7 yıl önce ilk monitörüm 720p samsung marka bir monitördü. ondan sonra 1080p asus vx238 60hz aldım. uzun bir sürede bunu kullandım. her iki monitörde de hiçbir sorun sıkıntı ve can sıkıcı bir durum yaşamadım. şimdiki oyuncu monitörlerinde böyle sorunlarla karşılaşmak can sıkıcı. umarım sorununuzu istediğiniz gibi çözersiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı