ASUS monitörü ghosting sebebiyle iade etme/değiştirme

JeyeF

Hectopat
Merhabalar,
27.11.2020'de Vatan Bilgisayar'dan ASUS marka bir monitör aldım. Aldığımdan beri monitörde ghosting (hayalet ekran) sorunu vardı ama banka eksperiyim ve işlerimde çok yoğun olduğu için götüremedim garantiye. 3 gün evvel götürne fırsatım oldu. Bu sorun ile ASUS servisine daha önce monitör gönderen var mı? Var ise tecrübelerini paylaşırsa sevinirim. İade mi, değişim mi oldu vesaire?

Ben ışık sızması için gönderdim yenisi gönderdiler. Yenisindede sızma mevcut. Karanlıkta kullanmadığım için pek bir rahatsızlık yaşamıyorum.

Yani sonuçta kullanıcı deneyimi olarak memnun değilsin. Bence para iadesi yapmalılar. Hangi firmadan aldıysan gerekli iade sürecini başlatmayı dene. Olumsuz yanıt alırsan Asus ile de görüş.

Yani sonuçta kullanıcı deneyimi olarak memnun değilsin. Bence para iadesi yapmalılar. Hangi firmadan aldıysan gerekli iade sürecini başlatmayı dene. Olumsuz yanıt alırsan Asus ile de görüş.
Vatan bilgisayar iadeyi kabul edip asus yetkili servisine gönderir. Servis raporuna göre değişim olacağını düşünüyorum.

Yani ben 1340 tl ye aldım şuan muadilleri 2500 3000tl arası. Para iadesi yaparlarsa bu sarsabilir beni.
Vatan bilgisayar iadeyi kabul edip asus yetkili servisine gönderir. Servis raporuna göre değişim olacağını düşünüyorum.
Ellerinde yok ise para iadesi mi yaparlar? Yani zarara girerim böyle bişey yaparlarsa. Monitör şuan vatanın stoklarında yok çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı