Asus Müşteri Hizmetleri

Deassis

Kilopat
Daha fazla  
Merabalar benim bir sorum vardı ilgilenirseniz sevinirim. Asus Zenfone 5 telefon aldım. Sizin öneriniz ile aradan 10 ay geçti ve sim kartını görmemeye başladım telefonum servise gönderdim parça değişimi yapıp geri gönderdiler 3 gün geçmedi tekrardan aynı arızayı verdi ve şuan 4. Kez aynı arızayı veriyor müşteri hizmetlerinden telefon iadesi veya değişimi talep ettiğim zman tekrar onarıp geri gönderdiler ve arızam hala devam etmekte sizden ricam bana bu konu hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aldıktan 1 yıl içinde 3 den fazla servise gidip tamir görürse telefonu değiştirmeleri gerekiyor diye biliyorum. Yetkili servisi ara görüş.

Anladım. ama sıkıntı orda adamlar değişim yapmıyorlar 4.ye göndericem tekrardan tamir edip göndermelerinden korkar oldum artık çünkü hep aynı arızayı veriyor tamir etselerde kaç aydır telefon yüzü görmüyorum mağlesef bu arada vatan computerden aldım Bursa'dan

Vatana götür derdini anlat değişim talep et faturayı ve servis raporlarını da götür ama onlara verme sadece görsünler.

Aynı Şeyi Yaptım onarımını kesinlikle kabul etmedim iadesini talep ettim ama genede onarıp gönderdiler ama arıza devam ediyor

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı