Asus MX239H Monitörde Küçük Yazılarda Bulanıklaşma Sorunu

Omergk

Hectopat
Daha fazla  
Asus mx239h adlı monitörden bende de var ve kendisiyle küçük bir problemim var oda şu ki:
*Ekranda küçük yazılı birşeyler okurken bazı satırların bazı bölgerinde bulanıklık diğer yerler gibi keskin net görüntü oluşmaması.
*Yazılarda anlaşılan resimlerde belli olmayan bu problem o kadar para verdik bu ne canım olmaz böyle şey dedirtmekle beraber moral de bozuyor.

Bu durumun sebebini ne yapmam gerektiğini söylerseniz beni mutlu edersiniz şimdiden teşekkürler.:)

Bakış açınıza göre mi değişmekte bu bulanıklık ?

Monitörünüzün driverını yükleyin. http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/LCD Monitors/ASUS_MX239_Windows_8_WHQL.zip

Zipten masaüstüne çıkartıp aygıt yöneticisinden monitöre sağ tıklayıp "Sürücü Yazılımını Güncelleştir"e tıklayın. "Sürücü yazılımı için bilgisayarı tara"yı seçip oradan masaüstündeki klasörü seçin.

Monitör hdmi kablosu ile bağlı bakış açısı ile değişmiyor bulanıklık belli noktalara yazılar denk gelince yazıda fark ediliyor sürücüleri yeniden yüklemeyi deneyeceğim çok geç gördüm hafta içi bakamadım internete kusura bakmayın yardımlarınız çok teşekkürler:)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı