ASUS N53JL için iAtkos ML2 ayarları

DenBay Tech

Hectopat
Makaleler
5
Elimdeki eski iAtkos ML2 imajı ile bu laptopu Mac'e çevirmek istiyorum. Hangi seçenekler bana en iyi deneyimi yaşatabilir? GPU etkinleştiriciye ihtiyacım var! iAtkos artık yok gibi yorumlar lütfen yazmayın.

Model: ASUS N53JL
CPU: Intel Core(TM) i5 M460 2.53 GHz
RAM: 4 GB 1067 MHz DDR3 SDRAM
GPU: (İkisinden biri çalışsın fark etmez bana)
- Intel HD Graphics 288 MB
- NVIDIA GeForce GT 425M 2048 MB
Chipset: HM55
Çözünürlük : 1366 x 768 ama kurulum öncesi ve sonrası 1024 x 768 kalıyor.

Elimdeki eski iAtkos ML2 imajı ile bu laptopu Mac'e çevirmek istiyorum. Hangi seçenekler bana en iyi deneyimi yaşatabilir? GPU etkinleştiriciye ihtiyacım var! iAtkos artık yok gibi yorumlar lütfen yazmayın.

Model: ASUS N53JL
CPU: Intel Core(TM) i5 M460 2.53 GHz
RAM: 4 GB 1067 MHz DDR3 SDRAM
GPU: (İkisinden biri çalışsın fark etmez bana)
- Intel HD Graphics 288 MB
- NVIDIA GeForce GT 425M 2048 MB
Chipset: HM55
Çözünürlük : 1366 x 768 ama kurulum öncesi ve sonrası 1024 x 768 kalıyor.
iAtkos gerçekten artık eskimiş bir işletim sistemi ve bundan dolayı ses için bile bir dosya bulmanız zor olabilir. Bunun dışında zaten kurulum aşamasında diski seçip alttaki özelleştir butonu ile istediğiniz ayarları kolayca yapabilirsiniz. Çözünürlüğü bu özelleştirme kısmında ayarladığınıza emin olun. Onun dışında ekran kartlarını biraz uğraşarak "belki" tanıtabilme ihtimaliniz var ama biraz uğraştırabilir gibi gözüküyor. Kısacası yapacağınız özelleştirmeleri iAtkos kurulum ekranında yapın ve onun dışında eğer başka şeyler gerekir ise internetten bir araştırma ile bu dosyaları da bulmaya çalışabilirsiniz.

Elimdeki eski iatkos ML2 imajı ile bu laptopu Mac'e çevirmek istiyorum. Hangi seçenekler bana en iyi deneyimi yaşatabilir? GPU etkinleştiriciye ihtiyacım var! İatkos artık yok gibi yorumlar lütfen yazmayın.

Model: ASUS N53jl.
CPU: Intel Core(tm) i5 M460 2.53 GHz.
RAM: 4 GB 1067 MHz DDR3 SDRAM.
GPU: (ikisinden biri çalışsın fark etmez bana)
- Intel HD Graphics 288 MB.
- NVIDIA GeForce GT 425m 2048 MB.
Chipset: HM55.
Çözünürlük: 1366 X 768 ama kurulum öncesi ve sonrası 1024 X 768 kalıyor.

Ben de sistemimde iAtkos ML2 kullanıyorum imaj var ben Niresh olan USB ile iAtkos olan iki USB'yi de takıp Niresh'ten boot edince ekranda herhangi bir tuşa basıyorum ve iAtkos'u görüyor. Ona basıyorum ve iAtkos ML2 kurulum ekranına ulaşıyorum.
Ben de sistemimde iatkos ML2 kullanıyorum imaj var ben niresh olan USB ile iatkos olan iki USB'yi de takıp Niresh'ten boot edince ekranda herhangi bir tuşa basıyorum ve Iatkos'u görüyor. Ona basıyorum ve iatkos ML2 kurulum ekranına ulaşıyorum.

Ama grafik çözünürlüğü 1366x768 yapınca siyah ekran çıkıyor PC açılmıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı