OpenCore ASUS N53sn için Wi-Fi, Ethernet, Bluetooth ve ses nasıl tanıtılır?

PORTAKAL_SS

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Bursa
Merhaba cihazıma Ethernet Wi-Fi bt. ve sesini çalıştırmak istiyorum. Kextleri nereden bulabilirim? Bir de Clover ile nasıl eklerim? Clover'ı ilk defa kurduğum için nasıl çalışıyor bilmiyorum.

ASUS N53sn.

Wi-Fi: Qualcom atheros AR9002WB.
Ses: Realtek ALC269.
Ethernet: Realtek RTL 8168/8111

Son düzenleyen: Moderatör:
Wi-Fi için: GitHub - FIRSTPLATO/opencore-atheros-kext: All Atheros kext that can feat with Opencore bootloader, working on latest Mac OS - www.firstplato.com bu kexti indirip EFI Clover kexts other içine atın.
Ses için bu videoyu izleyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ethernet için bu kexti Releases · Mieze/RTL8111_driver_for_OS_X indirip EFI Clover kexts other içine atın.

kext leri attım ama hiç biri çalışmadı.
Wi-Fi için: GitHub - FIRSTPLATO/opencore-atheros-kext: All Atheros kext that can feat with Opencore bootloader, working on latest Mac OS - www.firstplato.com bu kexti indirip EFI Clover kexts other içine atın.
Ses için bu videoyu izleyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ethernet için bu kexti Releases · Mieze/RTL8111_driver_for_OS_X indirip EFI Clover kexts other içine atın.

Yeni konular

Geri
Yukarı