Asus N550JK CN090H i7-4700HQ 16GB 1,5TB 4GB 850M

uzay12

Hectopat
Yer
Bingöl
Daha fazla  
Meslek
Sınıf Öğretmeni
Arkadaşlar bu bilgisayarı almayı düşünüyorum. Günlük tüm işlerimi halletmek ve oyu oynamak istiyorum sizce bu bilgisayar alınır mı? Yoksa bu paraya daha iyi özellikt başka bilgisayarlar var mı? Ekran kartı oyunlar için iyi mi? Yardımlarınızı bekliyorum.

Asus N550jk Cn090h İ7-4700hq 16gb 1,5tb 4gb 850m GittiGidiyor'da 148078620

Ekran Alıntısı.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bilgisayar işinizi fazlasıyla görür fakat Msi'nin Ge70 Apache 17.3'' modelini almanızı kesinlikle tavsiye ederim. Steelseries klavyesi, 128 GB'lık SSD'si, büyük ve mat ekranı ile süper bilgisayardır.

Ben n550jk-cn167 mıodelini kullanıyorum sizin düşündüğünüzle tek farkı ram'in 8gb olması ki o da fazlasıyla yetiyor bana. Ben aldığım günden beri çok memnunum çok sessiz ve ısınma problemi nerdeyse yok denecek kadar az, bir de ssd taktim 250 gb samsung 840 evo canavar gibi oldu makine, şu ana kadar oyunlarda bi problem yaratmadı ama ekran kartı bir tık önde olan laptopları düşünebilirsiniz arkadaşların önerdiklerine ben de katılıyorum.

Hocam MSI veya MONSTER indirimli ürünleri oluyor bazen. 3.500tl civarı bütçeniz varsa bu dediğim markalarda güzel laptop lar mevcut gaming serisi olarak. Biraz araştırırsanız istediğiniz bir tarzda bulabilirsiniz.

hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar hala karar veremedim kafam çok karışık. msi ye kaydı biraz kafam hala araştırmaya devam ediyorum. desteğinizi bekliyorum.

Laptop alırken herşeyi ile düşünün. Tasarım, kullanıcı yorumları, teknik servisi vs.
MSI teknik servisi biraz sıkıntılı. Fakat makine olarak çok iyi. Tasarımıda çok iyi. Asus un tasarımıda çok iyi ama. Teknik özellik olarak Asus un donanımlı makineleri ROG serisi var. Şık değil bana göre. Diğer 17.3 inç lere göre daha büyük, dev gibi. Mobilite ve donanımın iyi olması derseniz GS serisi. Oyuna pek önem vermem, teknik servis ve tasarım iyi olsun derseniz sizin model gayet iyi. Bir ara düşünüyordum. Ekran kartı çok iyi değil. Kötüde değil ama. Ekran kartının modelini Google a yazarak oyunlardaki FPS değerlerine bakabilirsiniz. Monster ın yada Victor un 970m li modelleri o fiyat aralığında. Oyun için çok iyi. F/P ürünü oldukları bariz ancak bana sorucak olursanız bazı estetik kaygılardan çok uzaklar. Ne alırsanız alın, kullanıcı yorumlarını okuyun.
MSI kullanıcısı olarak, teknik servis kötü, makine süper.

şuan hala araştırıyorum. videolarını izledim. oyun oynamayı çok severim ama çok fazla vakit bulamayacağımı biliyorum. bu fiyata ekran kartı daha iyi olan ürünler var ama tasarımlarını beğenemedim ilk paylaştığım ürünün tasarımı çok güzel. sanırım 1 hafta daha araştıracağım sonunda ilk ürünü alacağım gibi geliyor

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı