Asus N550JK-CN168H laptop ekran değiştirme

Diz üstü bilgisayarın ekran değişimi mümkün müdür?

• Hayır

Oy: 0 0,0%
  • Bilmiyorum

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    1

Bartu Saygun

Kilopat
Daha fazla  
Asus N550JK-CN168H model bir bilgisayarım var bu bilgisayarımın ekran renklerini beğenmiyorum. Renkler cansız, soluk ve karanlık gözüküyor. 15.6 inç 1920*1080(32bit) çözünürlükte 60Hz Ekran çözünürlüğü var. Dizüstü bilgisayarım ekranını değiştirmek istiyorum. Satın almışken 1920*1080 çözünürlükte 120Hz veya daha fazla çözünürlükte ekran almak istiyorum. Dizüstü bilgisayarın ekran değişimi mümkün müdür?

Son düzenleyen: Moderatör:
Asus N550JK-CN168H model bir bilgisayarım var bu bilgisayarımın ekran renklerini beğenmiyorum. Renkler cansız, soluk ve karanlık gözüküyor. 15.6 inç 1920*1080(32bit) çözünürlükte 60Hz Ekran çözünürlüğü var. Dizüstü bilgisayarım ekranını değiştirmek istiyorum. Satın almışken 1920*1080 çözünürlükte 120Hz veya daha fazla çözünürlükte ekran almak istiyorum. Dizüstü bilgisayarın ekran değişimi mümkün müdür?
Dostum LCD değişebilirsin tabikide özelliğe göre LCD mevcut. Tek sorun panelde ısınma sorunları olabilir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı