ASUS N550JV-CN240H dizüstü bilgisayar iyi midir?

rootsh

Kilopat
ASUS N550JV-CN240H NOTEBOOK - Teknosa

Arkadaşlar bu bilgisayarı almayı düşünüyorum oynayacagım oyunlar ; watch dogs , dota 2 , lol , minecraft ve assasins creedin yeni çıkacak oyunu ?

Sizce güzelmi saydığım oyunları hiç kasmadan high veya ultrada açarmı.

Laptop istememin sebebi masaüstünde rahat edemiyorum yatarak oynayamıyorum,laptopların taşıması felanda dert degil görüşlerinizi bekliyorum teşekkürler.

Kardeş sen oyuncu musun ? Eğer öyleyse 3.000 tl'ye çok daha iyi oyun canavarı bir masaüstü toplanır. Neden dizüstü ? Oyun oynamak istiyorsan masaüstü veya ps, xbox falan. Bu sırada söylediğin oyunlarının hiçbirini ultrada açmaz. High 'de belki ama bence high'de de açmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Madem kıçı kırık neden oynuyorsun ? oyuncu dediğin kıçı kırık oyun oynamaz.

GB ve bit değerleri oyunda pek etki yapmaz hatta Gb değeri hiç etki yapmaz denilebilir. Bir çok 2 gb erkan kartı o ekran kartından daha iyidir.

Grafik açısından dedim,ayrıca grafige baksaydık ataride marioyuda oynamazdık.Bir oyuncu için grafik degil sürükleyicilik önemlidir.

Sana hak vermiyorum. Şimdi hangi oyuncuyu Battlefield 1942 oynarken gördün. Hepsi BF4 oynar. Grafik oyuncularda önemli bir etkendir. Ayrıcıa ben ataride mario oynamadım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı