ASUS N56VZ Kasası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Egemen

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Doktor
Selamlar, bugün Teknosa'dan Asus N56VZ aldım. 15 gün sonra elime ulaşacak. Teşhirleri inceledim. Laptopun özellikleri konusunda bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum zaten. 16 GB DDR3 1600 Mhz RAM ve 650M grafik işlemci olacak içinde. Aklıma takılan tek soru kasası bir süre sonra siyahlamaya başlar mı ? Toshiba laptobumda da o renkte bir kasa vardı ve bir süre sonra siyahlaşmaya başladı. Asus gibi markada böyle bir sorun yaşayacağımı düşünmüyorum ama yine de aklıma takılmışken sorayım dedim.

Teşhir ürünün arka kısmı parmak iziyle dolmuştu. Bir sıkıntı olarak da o gözüme çarptı.

ASUS N56VZ-S4257H NOTEBOOK - NOTEBOOK - Teknosa.com

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşhir ürüne binlerce insan dokunduğu için seninkinde o kadar olacağını sanmıyorum. Ayrıca sanırım bu bilgisayarın kasası çelik ve tamamen gümüş yani kaplama değil. O yüzden eski bilgisayarınızda yaşayacağınız sorunu tekrar yaşama olasılığınız düşük... :D Güzel bir notebook almışsınız. Hayırlı olsun.

Teşekkür ederim. 15 günün geçmesini sabırsızlıkla bekleyeceğim :)

Ömer Gündüz'e tamamen katılıyorum ve Asus ürünlerinin kasaları kaliteli buluyorum. Arkadaşımın abisinde ASUS marka belki de 4 yıllık bir laptop var ve kasasında en ufak renk değişimi vs. yok.
Tek sorun üstüne yapıştırılan sticker'ların çıkması sonucunda gerçekleşen farklı renk tonluluğu.

Laptop donanım ve görünüş itibariyle güzel duruyor. Fakat tuş takımı olarak ayrı olması bence oyun açısından hoş olmuyor. Tabi bu bence. :)

Zaten oyun oynamayacağım pek :) Eskiden oynardım ama artık oyun oynamaya harcayacak vaktim yok.

Hızlı yazma konusu benim için önemli ama :) Tam olarak yazma fırsatım olmadı bakalım elim alışabilecek mi ?

Asus kalitesine güvendiğim için diğer modellere hiç sapmadan direkt satın aldırdım. Asus All-in-one'umu babama verip bunu kendim kullanacağım :)

Zaten oyun oynamayacağım pek :) Eskiden oynardım ama artık oyun oynamaya harcayacak vaktim yok.

Hızlı yazma konusu benim için önemli ama :) Tam olarak yazma fırsatım olmadı bakalım elim alışabilecek mi ?

Asus kalitesine güvendiğim için diğer modellere hiç sapmadan direkt satın aldırdım. Asus All-in-one'umu babama verip bunu kendim kullanacağım :)

Bence alışacaktır. Bende Microsoft Comfort Curve 3000 modelinde bir klavye var. Resimlerine bakarsan tuşlar dalgalı bir şekilde gidiyor. Başlarda alışamadığımdan iade etmeyi bile düşündüm fakat şimdi bakmadan yazıyorum. Ve diğer tuş düzenine göre oldukça rahat. Çok oyun oynamayan biri olduğumdan da oyunlarda zorluk çekmiyorum.

Ben de bu klavyeyi kullanıyorum. Resimde küçük duruyor ama devasa boyutları var. Artık bu kadar büyük bir klavye yok pisayada :)
microsoft-wireless-comfort-keyboard-4000-b5s-460.jpg

Ama hızlı ve rahat yazma konusunda şaşırtıcı şekilde bu laptobun klavyesi çok iyi :) Yazarken büyük zevk alıyorum bunun klavyesi ile.

8141863453.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
3 bin tl lik makine çamaşır falanda yıkıomu bu :D yada yanına ufak bi arsada bırakıolarmı :D teknolojinin gözü kör olsun i3-i5-i7 serisi 2010 tarihlerinde piyasaya girmişti 2012 deyiz 3. nesilleri çıkmış birde adamlar utanmadan bi yerli otomobil parasına satıyorlar ha birde bu gün alıcaksın 2 sene sonra "eski teknoloji" olacak...
hayırlı uğurlu olsun iyi günlerde kullanman dileğiyle :)

MONSTER® XL700/001 17.3" (X7200) - 17.3" X7200 ( HD6990M )

Bu belki çamaşır yıkar :D

Bana ASUS'un özellikleri düşük ve pahalı geldi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı