Asus N56VZ-s4402h Hakkında

ropper279

Hectopat
Merhaba arkadaşlar sizlere bi şey sormak istiyorum. Ben dün TEKNOSA'da Asus n56vz-s4402h bu laptopu inceledim, çok hoşuma gitti oyun için ideal dediler.

Sizin de düşüncelerinizi almak istiyorum. Bu PC'yi mi almalıyım yoksa başka bir oyun bilgisayarı mı almalıyım ?

Bütçem: 2700 TL

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bu bilgisayarı kullanıyorum. Amacın tamamiyle oyunsa sakın bu laptobu tercih etme. Bu bir oyun laptobu değil. Ama onun dışında sorarsan gayet güzel bir laptop. Tam anlamıyla bir Multimedya laptobu. Ses olsun, görüntü olsun beklentilerini karşılayacaktır. Ancak oyun istiyorsan oyun laptobu alacaksın.

Ayrıca laptobun fiyatı şu anda olması gereken fiyatının çok üzerinde. Ben yaklaşık 8 ay önce aynı laptobu 2300 TL civarında satın aldım TeknoSA'dan.

Teşekkür ederim MSI iyimiş. :)

Yeni MSI modelleri bekle 3000 tl bütçen varsa şimdi yeni ge70 alabilirsin.Ama yeni ge60lar temmuz'da stokta olacak 2500 2600 civarı bi fiyatı olacak oyun için beklentilerini tamamiyle karşılar.Gtx765m ekran kartı,Haswell işlemci,ışıklı klavye,fırçalanmış aliminyüm vs. bence bütçen varsa bekle.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı