ASUS N580VD fan muadili var mı?

Velat Aslan

Femtopat
Daha fazla  
Herkese iyi forumlar.

ASUS N580VD cihazımdan çok fazla fan sesi geliyordu. 4 senelik bir PC ama temizliğini macun değişimini vs düzenli olarak yapıyorum. Kirli olmamasına rağmen oyun oynarken sanki uçak çalışıyor. Ben de yine temizlemek için açtığım esnada fanlardan birinin pervanesini kırdım. Yenisini almak istedim ama Türkiye'de bulamadım Amazon eBay vs sitelerde ise çok geç geliyor. Muadili var mıdır acaba? Farklı bir model laptop fanı belki uyabilir diye yazmak istedim. Bir diğer sorum ise şu an PC tek fan ile çalışıyor bu sıkıntı yaratır mı kullanmaya devam etmeli miyim? Herkese teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• Fan.JPG
    Fan.JPG
    55,8 KB · Görüntüleme: 30
Laptop fanları satan bir yere gidin orda yardımcı olurlar mutlaka bulursunuz ama sahaya inmeniz lazım 🙂
İstanbulda kadıköyde yazıcıoğlunda var mesela. Bu arada trendyolda da var ama pahalı bence 🙂

Hocam Online olarak bulamadım Trendyol Hepsiburada vs. tüm sitelerde stokta yok görünüyor. Ben de Diyarbakır'dayım. Malum İstanbul kadar büyük değil. Burada çok yere baktım ama ellerinde yok o yüzden konu açma ihtiyacı hissettim. Bir de eğer bilginiz varsa tek fan ile kullanma durumunu cevaplarsanız sevinirim. Mesajınız için ayrıca teşekkürler.
Günceldir.
Hocam Online olarak bulamadım Trendyol Hepsiburada vs. tüm sitelerde stokta yok görünüyor. Ben de Diyarbakır'dayım. Malum İstanbul kadar büyük değil. Burada çok yere baktım ama ellerinde yok o yüzden konu açma ihtiyacı hissettim. Bir de eğer bilginiz varsa tek fan ile kullanma durumunu cevaplarsanız sevinirim. Mesajınız için ayrıca teşekkürler.
Günceldir.
Günceldir.
Laptop fanları satan bir yere gidin orda yardımcı olurlar mutlaka bulursunuz ama sahaya inmeniz lazım 🙂
İstanbulda kadıköyde yazıcıoğlunda var mesela. Bu arada trendyolda da var ama pahalı bence 🙂
Aliexpressten 2 adet aldım TR de bulamadım online olarak. Konu kapanabilir herkese teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı