Asus N750JK-T4109H USB 3.0 SORUNU

Hakkım

Hectopat
Daha fazla  
Asus N750JK-T4109H yeni bilgisayar aldım.

Özellikler: i7-4700HQ 2.4GHz 16GB 1.5TB 256GB SSD 4GB GTX850M 17.3 inç Full HD Windows 8.1 64Bit
[TBODY] [/TBODY]
Windows 8 single language olarak geldiği için WİNDOWS 8.1 PRO indirip kurdum. Tüm driverleri Notebook & Ultrabook - N750JK yukledim.
Fakat USB'de sıkıntı yaşıyorum.

Solda ve sağda 2x usb 3.0 olmak üzere 4 usb'si var. Hangi iki çift olduğunu farketmiyor. Örneğin usb harddisk ve flash disk takarsam önce takılanı okuyor.
Mouse ve harddisk yada mouse ve flash diski takarsam mouse anlık olarak takıla takıla işliyor.

USB: KINGSTON USB 3.0 DTIG4/64GB
TB HARDDISK: SAMSUNG M3 1TB Taşınabilir External Hard Disk
MOUSE: Logitech M187 Nano Wireless Optical Nb Mouse‎

Ssonrasında internette araştırırken Logitech'in sitesinde kablosuz mouselerin usb 3.0'da sorun verebileceğine dair bir yazı buldum. Wireless product not working properly when also using a USB 3.0 device - Logitech FAQ

Ama yinede 4000tl verip pc alıyorsun bu sorunlar çok canımı sıkıyor.

Nasıl çözülebilir bu sıkıntı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun mouse'da değil bence
Disk ile usb belleği takınca da aynı sorunu alıyorsunuz sanırım...

Aklıma ilk gelen windows'u update etmeniz olacaktır. Driver'larınızı zaten güncellemişsiniz. Ama gerçekten o parayı verip böyle ufak tefek sorunlar yaşamak mide bulandırıcı. :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı