Asus notebook GT 840M performans sorunu

Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba, Asus marka bir laptopum var. İlk aldığım zamanlar minimumda CS:GO'yu 300-400 FPS arası oynuyordum. Ancak yazdan beri minimum ayarlarda 100 FPS zor görüyorum. Sizce sorun nedir? Her şeyi yüksek performans yaptım ayrıca oyunu Nvidia ekran kartıyla çalıştırıyorum. Bu arada ekran kartım GT 840M. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
GT840M hiçbir şekilde 120fps üstüne çıkamaz. 300-400 FPS görmesi imkansız. Sizin kafanız karışmış olmasın ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aldığımda minimumda öyleydi ayarlar hatta ben kendim maksimum ayarlara alıp oynamaya başladım görüntü için o zaman 60 FPS oluyodu. Şimdi ise maksimumda 20 FPS de oluyor ve oyun kasmaya başlıyor. Şu an minimum ayarlarda 60 70 FPS görüyorum orası doğru.

Aldığımda minimumda öyleydi ayarlar hatta ben kendim maksimum ayarlara alıp oynamaya başladım görüntü için o zaman 60 FPS oluyodu. Şimdi ise maksimumda 20 FPS de oluyor ve oyun kasmaya başlıyor. Şu an minimum ayarlarda 60 70 FPS görüyorum orası doğru.
Pek performanslı ve güncel değil. Haliyle oyunlar güncelleniyor. Artık en düşük pc gtx970 takar oldu. Ama önerilerim :
PC Temizle.
İşlemci sıcaklığını takip et.
Hep prizde takılı oynama.

Hepsini yapıyorum daha yeni bilgisayarı formatladım temiz içi ve şarja sadece pil azalınca koyuyorum . Ayrıca işlemci sıcaklığı da normal oluyor. Sanırsam artık yeni bir PC almanın vakti geldi.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı