Asus Nvidia GTX660 Ti Görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu hatası

cihan saraç

Hectopat
Daha fazla  
İyi çalışmalar arakadaşlar. Masaüstüm de Asus Nvdia GTX660ti Ekran kartı var son 4 gündür “Görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu hatası alıyorum format atıp tekrar kurmama rağmen aynı hatayı almayı devam ettim güncellemeleri yaptım masa üstünde dahi ekranda mavi noktalar ve pullanmalaar meydana geliyor. Acaba sorun nasıl halledilerbir. Yada altarnetif aynı performansı verecek ekran kartı öneriniz var mı? İlginize şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldırın. Daha sonra en güncel sürücüyü indirip kurun.
Bu şekilde çözüme ulaşamazsanız aynı şekilde DDU ile sürücüyü kaldırıp güncellemeden önce ki sürücüyü yükleyin.

Bu şekilde çözüme ulaşamazsanız aynı şekilde DDU ile sürücüyü kaldırıp güncellemeden önce ki sürücüyü yükleyin.
DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldırın. Daha sonra en güncel sürücüyü indirip kurun.
İlginize teşekkürler servise götürdüm arızalı dediler garantiye gönderdiler. Her ihtimale karşı aynı performansta oyun konusunda üzmeyecek ekran kartı tavsiyesi verebilir misiniz? Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı