ASUS, Özel Tasarım RX 6800 Serisi Ekran Kartlarını Duyurdu

Ben en düşük modeli kullanırım demedim ki gerekirse yaparım GPU'dan vazgeçmemek için; ayrı dava. Üstünde göz var diye pahalı da demedim. Soğutması gerçekten başarılı fakat bir üst GPU almak varken daha iyi soğutmaya para yatırmam. Diğer markaların modelleri de yeterli soğutma sağlayabiliyor zira.
Herkes soğutma için almıyor ki özellikle kasasına ekran kartını dik şekilde monte edenler görünüş içinde tercih ediyor.
Sonuç olarak kişisel tercih meselesi hocam. :)
Siz giriş seviye daha üst GPU alırsınız, başka biri ASUS ROG tercih eder.

Güzel duruyor, Evga gibi olmuş. Özel tasarım RTX 30 tasarımlı bir kart da çıkar mı?

OC ile bir üst GPU yakalanacaksa neden bir üst GPU üretiliyor?
Kardeşim deminden beri ne anlatıyorum ben? Ben de zaten yakalanmıyor diyorum. Bu yüzden bir üst GPU fiyatına daha iyi soğutma ve OC için almak mantıksız diyorum. Kaç kere aynı şeyi dedim ya. Ben mi anlatamıyorum? Ekran kartlarını neden alıyoruz? Performans için. En basitinden oyunlarda fazla FPS almak için. Ne diye fazladan para vereyim ben performansım aynı fiyattaki bir üst GPU'dan fazla olmayacaksa? Orta yollu bir şey alınca her türlü stabil oluyor zaten.

Ülkemizde 1000 TL elin adamı için 100... Bu arada ben alacak olsam ya Sapphire ya da ROG alırım. Arkadaş MSI mecth filan demiş de ona güldüm. 5000 serisinde sorunlu bir sürü XFX kart var ayrıca.
XFX THIC III mesela çok güzel bir kart. XFX'in alt modelleri sorunlu ama üst model kartları gayet başarılı.

Yeni konular

Geri
Yukarı