ASUS Oyun Modu zararli mi?

Kemal05

Hectopat
Arkadaşlar benim monitörüm ASUS ve her zaman kapatmadan oyun modunda oynuyorum. Film vs izliyorum yani Full oyun modu acik standart mod da var. Sizce sadece oyun modunda kalsam zarar verir mi gozlerime veya sadece oyunlarda mi geceyim, normalde standart moduna mi geceyim?

Arkadaşlar benim monitörüm ASUS ve her zaman kapatmadan oyun modunda oynuyorum. Film vs izliyorum yani Full oyun modu acik standart mod da var. Sizce sadece oyun modunda kalsam zarar verir mi gozlerime veya sadece oyunlarda mi geceyim, normalde standart moduna mi geceyim?

Test et oyun modunda anormal bir göz ağrısı yoksa ful durabilir.

Hocam Windows üzerindeki oyun modunu kastediyorsanız onu kapamaya gerek yok. Açık kalsın. PC'ye veya gözlere zarar vermez. Çoğu zaman performansı arttırır hatta.

O modların arasında film modu yok mu? Gözlerinize eğer bilgisayar başında 10 saat durmuyorsanız zarar vermez.
Modlarin film modu var ama benim demek istedigim oyun modunda renk doygunlugu 50 oluyor standart modda ise kapali.
Hocam Windows üzerindeki oyun modunu kastediyorsanız onu kapamaya gerek yok. Açık kalsın. PC'ye veya gözlere zarar vermez. Çoğu zaman performansı arttırır hatta.
Yok basta belirttigim gibi monitorde oyun modunu soyluyorum.
Test et oyun modunda anormal bir göz ağrısı yoksa ful durabilir.
Goz agrisi yok ama goz aliskinliginada bagli alisirsa agirmaz diye dusunuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı