Çözüldü ASUS P5G41C-M LX Turbo Key yazılımı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yer
The Fields of Ard Skellig
Daha fazla  
Selam öncelikle. ASUS P5G41C-M LX model anakart kullanıyorum. Üzerinde Turbo Key yazıyor ve sitesinde de Turbo Key teknolojisini desteklediğini söylemesine rağmen bu yazılımı bulamıyorum. Sistemim CS:GO'da 1050 Ti ile istediğim FPS'i veremediği için bu programı arıyorum. Gördüklerim kadarıyla bu anakarta OC kesinlikle önerilmiyor sebebini bilmiyorum. Kısaca bu yazılım BIOS ekranında mı yoksa ASUS desteğini kaldırdı mı? Şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Selam 2012 en son 2015 de güncel yazılım almış oda windows 8.1 e kadar yani windows 10 için hiçbir yazılım çıkmamış ve ürün 2011 yılında çıkmış evet yazılım desteği bitmiş.
Üründeki turbo key olayına gelecek olursak windows üzerinden yazılım ile Overclock yapıyor ve bu yazılım sitesinde yok anakartın CD si duruyor ise orada kesin vardır.
Ürünün yakın bir modeli P5G41T-M LX için nette bir sürücü var ama yüklemenizi tavsiye etmem buyurun link.
umarım yardımcı ola bilmişimdir.
Saygılarımla.
Selam 2012 en son 2015 de güncel yazılım almış oda windows 8.1 e kadar yani windows 10 için hiçbir yazılım çıkmamış ve ürün 2011 yılında çıkmış evet yazılım desteği bitmiş.
Üründeki turbo key olayına gelecek olursak windows üzerinden yazılım ile Overclock yapıyor ve bu yazılım sitesinde yok anakartın CD si duruyor ise orada kesin vardır.
Ürünün yakın bir modeli P5G41T-M LX için nette bir sürücü var ama yüklemenizi tavsiye etmem buyurun link.
umarım yardımcı ola bilmişimdir.
Saygılarımla.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı