ASUS P5G41T-M lx için uygun parça tavsiyesi

barr35

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba;

Elimde 2000TL bütçe var ve bilgisayarımı oyun oynarken birazda olsa hızlandırma amaçlı bu konuyu açıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Anakart: ASUS P5G41T-M lx.

İşlemci: Intel r Pentium r D CPU 3.20 GHz 3203 MHz işlemci 2 çekirdek.

RAM: 4 GB DDR3 RAM.

SSD: Samsung 860EVO.

Ekran kartı: Yok.

Hangi parçaları alsam sisteme bilgisayarım beni biraz daha uzun götürebilir?

Arkadaşlar merhaba;

Elimde 2000TL bütçe var ve bilgisayarımı oyun oynarken birazda olsa hızlandırma amaçlı bu konuyu açıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Anakart: ASUS P5G41T-M lx.

İşlemci: Intel r Pentium r D CPU 3.20 GHz 3203 MHz işlemci 2 çekirdek.

RAM: 4 GB DDR3 RAM.

SSD: Samsung 860EVO.

Ekran kartı: Yok.

Hangi parçaları alsam sisteme bilgisayarım beni biraz daha uzun götürebilir?

"Ekrana görüntü vermiyor bilgisayar açılırken fanı dönüyor fakat görüntü vermiyor servise gösterilmesi gerekiyor isteyen olursa fotoğraflarını yükleyebilirim resim temsilidir ama aynı ekran kartıdır ekrana görüntü vermediğinden fiyat makul tutulmuştur."

"Ekrana görüntü vermiyor bilgisayar açılırken fanı dönüyor fakat görüntü vermiyor servise gösterilmesi gerekiyor isteyen olursa fotoğraflarını yükleyebilirim resim temsilidir ama aynı ekran kartıdır ekrana görüntü vermediğinden fiyat makul tutulmuştur."

Ahh keşke açıklamaya baksaydım yine de sağ ol hocam.

dar boğaz filan yaparmı acaba sorunsuz kullanabilir miyim
R3 1200, A320M-S2H, GT 1030 olabilir. Yanına bir de 8GB RAM.
sorunsuz bir şekilde darboğaz yapmadan kullanabilirim yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı