ASUS P5G41T-M LX Sisteme Ekran Kartı Tavsiyesi

Tayfun054

Hectopat
Yer
Antalya, Turkey
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben eski bir sisteme yeni bir ekran kartı alma derdindeyim. Bu dönemde yeni nesil r9 380 ve directx 12 destekli kartlar var. Benim aklımda olan r9 380, r9 280x, gtx960.Benim aklımda olanlar bunlardır GTX 960'ın 4 GB versiyonu veya strix 4gb versiyonu almayı planliyorum eğer alırsam bu durumda sizin önerilerini burda olmayıpta iyi olan ekran kartı önerilerinizi bekliyorum. Tabi bu arada güç kaynağı alıcam tavsiyelerinize bekliyorum. Sistem:

Asus P5g41t-m lx
4+4 1333Mhz ram
350watt güç kaynağı
İntel dual core 2 2.94ghz E7500

Bu arada ekran çözünürlüğü 1366x768 olacaktır. Bildiğimiz gibi çözünürlük ekran kartına büyük etki yapıyor ve işlemciye binen az yükü nede olsa bi i3 i5 değil bilmek gerekir.(Yanlışım varsa şimdiden affola)

Son düzenleyen: Moderatör:
O kartlardan birini alacaksan en azından işlemcini core quad serisi bir işlemci ile değiştir. %100 darboğaz olacak GTA 5 falan oynayamazsın.

Bu işlemci ile bahsettiğiniz kartlardan verim alamazsınız. Güç kaynağınız da yetmez. DDR5 R7 250-R7 260 daha uygun olur. Bunlara bile işlemci tam yetmeyebilir. Yakın zamanda anakart ve işlemcinizi i5 ve üzerine güncellemeyecekseniz bahsettiğiniz kartlara verdiğiniz paranın karşılığını alamazsınız.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı