ASUS P5L-MX 64 Bit Destekliyor mu?

Proxer

Hectopat
Daha fazla  
Selam dostlar bi sorum olacaktı biraz araştırdım googleda fakat bi sonuca varamadım.
Anakartım: P5L-MX Asus

Şimdi sorum şu bilgisayarım şu an 32 bit ve ben 64 bit olmasını istiyorum. Bilgisayarı 64bit yapabilmem için anakartım bunu desteklemeli mi desteklemeliyse benim anakartım destekliyormu.
Yani 64 bit işlemci alsam olurmu yoksa anakartı da mı degiştirmeliyim. Karışık oldu biraz anlatablmşmdr umarım derdimi, cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemcinin desteklemesi yeterli. İşlemcinin de 64 Bit desteği olup olmadığını öğrenmek için ise Securable kullanabilirsin:

GRC | SecurAble: Determine Processor Security Features |

Çok teşekkür ederim cevap için iyi günler...

İşlemcinin desteklemesi yeterli. İşlemcinin de 64 Bit desteği olup olmadığını öğrenmek için ise Securable kullanabilirsin:

GRC | SecurAble: Determine Processor Security Features |
Recep bey securable ile öğrendim 64 bit destekliyor benim anlamadıgım şu an ben bilgisayarıma 64bit bir işletim sistemi yüklesem yüklenir mi yoksa yeni bir işlemci mi almam gerekiyor sistem bilgilerimi Everest programından ss alarak buraya koyuyorum en kısa zamanda cevaplarsanız sevinirim.

Securable ss:
59GyYD.jpg

Windows 8 ss:

nPJlj5.jpg

Anakart ss:

1PGEVG.jpg

CPU ss:

qqJvjQ.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı