ASUS P5PL2-E anakart geliştirme

Wcan

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam! Bilgisayarım çok eski ve YouTube'da 720p de ya da herhangi bir siteden film/dizi izlerken kasıyor. Canlı derslerde de sorun çıkaracağını düşünüyorum. Anakartımı söyleyeceğim. Söylediğim anakarta göre sistemimi geliştirebilir miyim? Ne kadar geliştirebilirim? İyi bir hâle gelir mi? Yoksa çöp mü?

Anakartım: ASUSTeK Computer ınc. P5PL2-E

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam! Bilgisayarım çok eski ve YouTube'da 720p de ya da herhangi bir siteden film/dizi izlerken kasıyor. Canlı derslerde de sorun çıkaracağını düşünüyorum. Anakartımı söyleyeceğim. Söylediğim anakarta göre sistemimi geliştirebilir miyim? Ne kadar geliştirebilirim? İyi bir hâle gelir mi? Yoksa çöp mü?

Anakartım: ASUSTeK Computer ınc. P5PL2-E

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
İşlemci, RAM, ekran kartı gibi bileşenleri de söylerseniz daha sağlıklı cevaplar alırsınız. Ben de kullandım anakartı. Quad işlemci desteği olmayan çok eski bir anakart.

Teşekkürler.

İşlemcim: Intel(r) Pentium(R) D CPU 3.00 GHz 3.00 GHz.

Ekran kartım yok.

2 GB RAM.

128 GB Turbox SSD ata device.

Ekran kartı onboard ise en azından harici düşük kalibre de olsa bir ekran kartı bulup deneyin belki fark edebilir. Öyle olursa ucuz bir ekran kartı ile durumu kotarırsınız belki.

O bilgisayarı elinizden çıkarmaya bakın, üstüne para ekleyebilirseniz daha iyisini buluruz.

O bilgisayarı elinizden çıkarmaya bakın, üstüne para ekleyebilirseniz daha iyisini buluruz.
Zaten yeni bir pc alacağım ama pc yerine xbox series s de alma durumum var. ben eğer xbox series s alırsam ne yapabileceğime bakmak için sordum zaten. Demek ki bir şey yapmak pek mümkün gözükmüyor.

Geri
Yukarı