ASUS P5WD2 anakarta yatırım yapılmalı mı?

Erenla

Decapat
Makaleler
9
Arkadaşlar hepinize selam, anakart 10-12 senelik sizce ASUS P5WD2 anakarta yatırım yapılmalımı yükseltilmeli mi yoksa gereksiz mi? Yeni bir anakart alsam daha mı iyi bilgisayarı oyun için kullanmayacağım. Tarayıcı siber güvenlik tasarım ve yazılım günlük kullanım için kullanacağım. Sizce değer mi?

Yükseltmekten kastım.
Anakartın 8 GB'a kadar RAM desteği var RAM'i 8 GB'a kadar yükseltmek.
SSD almak SATA 2 destekliyor anakart ama genede alacağım.
İşlemcimi desteklediği işlemcilerin en yüksek performanslısını almak.

Anakartın sitesi P5WD2 Premium - Support

Arkadaşlar hepinize selam, anakart 10-12 senelik sizce ASUS P5WD2 anakarta yatırım yapılmalımı yükseltilmeli mi yoksa gereksiz mi? Yeni bir anakart alsam daha mı iyi bilgisayarı oyun için kullanmayacağım. Tarayıcı siber güvenlik tasarım ve yazılım günlük kullanım için kullanacağım. Sizce değer mi?

Yükseltmekten kastım.
Anakartın 8 GB'a kadar RAM desteği var RAM'i 8 GB'a kadar yükseltmek.
SSD almak SATA 2 destekliyor anakart ama genede alacağım.
İşlemcimi desteklediği işlemcilerin en yüksek performanslısını almak.

Anakartın sitesi P5WD2 Premium - Support
Bütün bunlar için bütçeniz nedir?

Şu an kullandığınız işlemci nedir? DDR2 8 GB RAM ve SSD 300-400'ü geçer gibime geliyor. SATA 2 de olsa performanslı çalışır SSD ancak ben olsam bütçemi 1000-1500'e çıkartıp en azından Athlon APU tercih ederdim.

Hocam ben zaten oyun oynamayacağım benim işimi görsün yeter anakartımın desteklediği yere kadar sistemimi yükseltsem yeter gibime geliyor
Hocam bu arada Athlon APU dediğiniz işlemcimi.
Hocam ben zaten oyun oynamayacağım benim işimi görsün yeter anakartımın desteklediği yere kadar sistemimi yükseltsem yeter gibime geliyor
Hocam bu arada Athlon APU anakartım desteklemeyebilir
Şu an kullandığınız işlemci nedir? D925 Intel işlemci.

Geri
Yukarı