Asus P6T SE Anakarta Corsair LS Serisi SSD Takmak

ESİN SUNGU

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Anakartınızdaki SATA Port'larının, saniyede 3Gb'a kadar hız desteği var. Yani takacağınız herhangi bir SSD'den tam performans alabilirsiniz.

Zamanında iyi anakart almanın yararları. :) Iyi geceler, iyi sosyaller.

Merhabalar, Asus P6T SE anakartıma www.vatanbilgisayar.com: Corsair 240Gb Ls Serisi Sata 3.0 Ssd (560Mb Okuma / 535Mb Yazma) - Vatan Bilgisayar bu SSD olur mu? Ben anakartımın SATA kaç olduğunu bilmiyorum. Bilgilendirirseniz sevinirim eğer performansını arttıracaksa PC' nin almayı düşünüyorum. Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz ?
Seri okuma/yazma hızlarında tam performans alamayacaksınız. Ama HDD' ye nazaran getirdiği erişim hızı avantajını düşününce, kafaya takmaya gerek yok bence. Hala müthiş bir deneyim bekliyor sizi. Bütçeniz varsa kesinlikle bunu tavsiye ederim:
www.vatanbilgisayar.com: SAMSUNG 250GB 850 EVO SATA 3.0 (Okuma 540MB / Yazma 520MB) SSD - Vatan Bilgisayar

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı