Asus P7H55-MLX ile Intel Xeon X3440 Uyumlu mu?

Aleyküm selam Hocam merhaba aynı sorun şuan bendede yapmaya başladı bunun için konu acacaktim aynı sorunu sende yaşıyorsun bı çözüm bula bildiniz mi? Sistem sizinki ile ayni
hayır bulamadık bir tane bios denedik oldu gibiydi bugun farklı hatalar vermeye başladı klavyeyi falan görmüyormuş

Directory Listing of /BIOS/AMI/Asus/
hatta böyle bir link buldum. bu linki de şu forumdan aldım
Bios Mods -The Best BIOS Update and Modification Source - asus P7h55-m LX unlocking
burada bazi gizli özelliklerin açıldığı yazıyor bu anakart için. biz bu biosu denedik. ilk başlarda bir sıkıntı yoktu yine başladı donmaya. arada cpu fan error hatası veriyor arada klavye fareyi görmüyor
bende bunu denedım bu bıos sıkıntılı tekrar orjınal bıos u yukledım bende sadece masa ustu acıldıgında usb portları calısmıyor klavye mause hıc bısey calısmıyor ancak reset atıyorum o sekılde calısıyor

bende bunu denedım bu bıos sıkıntılı tekrar orjınal bıos u yukledım bende sadece masa ustu acıldıgında usb portları calısmıyor klavye mause hıc bısey calısmıyor ancak reset atıyorum o sekılde calısıyor
bizde orjinal biosu yükleyecez gibi gözüküyor. hatalar artmaya başladı çünkü. bu anakartta güzel performans alanlar varmış ama biz alamadık bir türlü.

Yeni konular

Geri
Yukarı